Психолог - це ваша підтримка у складні періоди вашого життя

Вітаю! 

Мене звати Наталія Гайворон, я дипломований психолог і готова допомогти Вам гармонізувати свій психологічний стан, щоб Ви почувалися в ресурсі і Ваше життя було наповнене сенсом.

Робота з психологом - це своєрідна гігієна душі, яка гарантовано знімає напруження та допомагає відновити позитивне сприйняття себе, всього, що нас оточує та що з нами відбувається. Це ефкивний шлях до реальних змін на краще у вашому життя.  

Ми будемо з Вами працювати в форматі щотижневих онлайн-зустрічей (Skype, Telegram, Viber, WhatsApp). 

Мова спілкування українська або російська на Ваш вибір.

Крок за кроком у моєму експертному супроводі Ви будете знаходити відповіді на свої запитання, а також віднаходити внутрішні ресурси для покращення власного життя у всіх його сферах.

Дуже важливо для ефективної роботи, щоб між Психологом та Клієнтом виник хороший контакт, який ґрунтується на повній довірі та взаємоповазі. Саме тому, я практикую першу ознайомчу зустріч безкоштовно для встановлення такого контакту. Ця зустріч нікого ні до чого не зобов'язує, ця зустріч є шанасом знайти в моїй особі людину, яка стане Вашим гідом до щасливого життя.

Детальніше про мене     Про умови нашої можливої з Вами роботи

 Звертайтесь, якщо вас хвилюють:

страх та панічні атаки

роздратованість та агресія

втрата віри в свої сили

розгубленість

невпевненість

конфлікти в парі

конфлікти з дітьми

самотність

З вірою у нашу Перемогу, з гордістю за наших Захисників, з любов'ю до всіх людей, які прагнуть миру і не толерують російську агресію, проводжу безкошитовні консультації для членів сімей учасників бойових дій.

Станом на 2 квітня 2023 є 1 вільне місце.
FacebookInstagram