מרכז נקסוס הוא מועדון המשחקים השכונתי שלכם -

אצלנו תוכלו למצוא משחקי תפקידים, משחקי קלפים, משחקי לוח, חוגים לילדים ונוער, ערבי סרטים, מסיבות רשת ועוד הרבה דברים נפלאים!


המטרה הראשית שלנו כשהקמנו את המקום לפני מספר שנים הייתה להקים בית חם לגיקים ושחקנים באשר הם, מקום בו יוכלו לשחק ולהנות אחד עם השני בלי מבטים מוזרים, הפרעות או שאלות מההורים. המטרה זו נשארה עד היום - אנחנו כאן קודם כל בשבילכם.

בנוסף למועדון, עם השנים הקמנו גם חנות בה אנו מוכרים מוצרים אשר קשורים לתחום המשחקים - משחקי קלפים, משחקי לוח, ספרי משחקי תפקידים ועוד. המחירים שלנו הם הזולים בארץ משום שמטרתנו היא שוב להיות כאן בשבילכם ולדאוג לחברים הקבועים שלנו שיוכלו להנות מהתחביב שלהם.

משחקי תפקידים

אנחנו מארחים קבוצות משחק קבועות מכל הגילאים - ילדים ונוער ועד מבוגרים. אנחנו מספקים חדר נוח וממוזג, אשר מעוצב ברוח הפנטזיה לקבוצות בעלות מינימלית, כדי שיוכלו לשחק בלי הפרעות באווירה המתאימה להם. חוץ מזה אנו מקימים קבוצות משחק חדשות כל הזמן לנוער ומבוגרים, כמו כן צוות המדריכים שלנו דואג להנחות חוגים לילדים באופן קבוע - כדי לדאוג לשחקנים של דור המחר.

כמו כן אנו מארחים ערבי משחק חד פעמיים - לאלו שאין להם זמן להצטרף לקבוצה קבועה או שמעוניינים להתנסות במשחק קצת אחר מהרגיל. בכנסים שלנו תוכלו למצוא משחקים מאורגנים כגון ליגת ההרפתקנים ואגודת מגלי הארצות, כמו גם משחקים בשיטות משחק שונות.

אנחנו דואגים להביא קוביות משחק, ספרי שיטות משחק ועוד מוצרים מלווים במחירים נוחים לכל כיס. במידה ואין לנו את מה שאתם מחפשים - אתם מוזמנים להזמין דרכנו מראש את ספר השיטה האהוב עליכם.

משחקי קלפים

תוכלו למצוא אצלנו מספר ליגות משחקי קלפים - מג'יק, יוגיהו, פוקימון, ואנגארד ועוד

אנחנו מארחים שחקנים ללא עלות - אתם מוזמנים להגיע ולשחק ביניכם בחינם. בנוסף אנחנו מארחים ליגות ותחרויות שונות - בין אם מדובר בדראפטים, טורנירים ועוד

אנחנו דואגים לארח את האירועים הכי גדולים בארץ - השקות, טורנירי ענק ועוד

אנחנו מביאים משחקי קלפים ומוצרים נלווים להם - אלבומים, סליבים, ספרי אומנות ועוד במחירים הוגנים ושווים לכל נפש. לדוגמא, בוסטר אצלנו עולה 20 שקלים בלבד!

משחקי לוח

תחום חדש-ישן אצלנו, אנחנו מארגנים ערבי משחק באווירה חברית וטובה אצלנו במקום ומשחקיות בכנסים שונים בארץ. תוכלו למצוא אצלנו ספריית משחקים מכובדת הכוללת בין היתר טליסמן, מאנצ'קין, מצודות, משחקי הכס, קטאן ועוד רבים וטובים.

אנחנו גם מוכרים משחקי לוח שונים ותוכלו להזמין אצלנו משחקי לוח שונים מראש. בערבי המשחק שלנו תוכלו לשחק עם כוס קולה קרה ופיצה חמה (כמובן לא ליד המשחקים) וליהנות ביחד עם חברים ממגוון המשחקים שיש לנו להציע.

אנחנו מתקדמים בתחום הזה, ומתכננים בעתיד אירועים גדולים יותר כולל טורנירים שונים והדרכות על משחקי לוח ייחודיים.

ועוד!

מסיבות רשת, ימי הולדת באווירת פנטזיה, ערבי צפייה בסרטים, ערבי צביעת מיניאטורות הם רק חלק מהאירועים והפעילויות הנסופים שאנו מציעים אצלנו במועדון. במידה ויש לכם אירוע שאתם מעוניינים בו ותואם את רוח המקום - אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לארח ולארגן עם הרבה רצון ושמחה.אז אתם מוזמנים להגיע אלינו או לפנות אלינו טלפונית או בפייסבוק דרך עמוד יצירת קשר. נשמח לענות על כל שאלה!