NetworkDizayn Web Tasarım

100 GBit Network

Paylaşımsız Port, yedekli ve yüksek hızlı network altyapısı.Gelecekte tüm sistemlerin cloud platformlarda çalışacağı öngörülüyor. Bugün Microsoft, Google, Amazon ve daha pek çok sektörün büyük oyuncusu gelecek için büyük cloud platformlar tasarladı.

99.99% Uptime

Veri güvenliği, performans, süreklilik, maliyet ve daha pek çok katman cloud platformları öne çıkaran başlıca özelliklerdir. MultiSMART Cloud Platform ile şimdiden geleceğe adım atın. Aşağıda cloud serverların fiziksel dedicated serverlara karşı bazı avantajlarını görebilirsiniz.

Güvenilir Donanım

Her zaman en güncel donanımlar kullanılır. Sistem sadece tek bir donanıma bağımlı değildir, yedekli donanım altyapısı kullanılır. Sunucu veri bütünlüğü korunarak kolayca ve kısa sürede aktif başka bir donanım altyapısına kaydırılır.


Kalitemiz

En az 12 diskten oluşan Raid 10/Raid 50/Raid 60 gibi yüksek performans ve yüksek veri güvenliği sağlayan çözümler kullanılır. Veri güvenliği her zaman ön plandadır.Kullanılan disk sayısına bağlı olarak veri güvenliği ve performans sağlanır. Genellikle 1 veya 2 diskli sistemler tercih edilen projelerde veri güvenliği ve performans giriş seviyesindedir. Yedekleme sistemlerimiz her zaman ön planda çalışmaktadır.

Google+, Google Drive, Blogger, AdSense, Google Sites, WordPress, kurulum yazılım tasarım uygulama ve yenilikler hakkında güncel içerik platformu.

Adnan Güney NetworkDizayn

İletişim: NetworkDizayn