נטוורק טיים

למה מומלץ לבחור חברת קידום אתרים ולא מקדם אתרים עצמאי?

עסקים קטנים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מתלבטים לא פעם בשאלה, האם בשביל לקדם את האתר שלהם, עליהם לשכור חברת קידום אתרים או נכון להם להסתפק במקדם אתרים עצמאי, אשר עובד לבדו ויקדם את האתר שלהם.

לא פעם הדילמה הזאת עולה, הן עקב שיקולים כלכליים, קרי שיקולי תקציב והן שיקולים אחרים, בין היתר שיקולי נוחות. הבחירה האולטימטיבית היא, ללא ספק, בחירה בחברת קידום אתרים אשר מועסקים בהם צוותים אשר מתמחים בקידום ובשיווק אתרים באינטרנט, ולא במקדם אתרים שעובד לבדו.

בחלק הבא של המאמר אנחנו נסביר מדוע עדיף לבחור חברת קידום אתרים על פני מקדם אתרים, ולאחר מכן נציג דוגמא, על פי המקרה של חברת קידום אתרים נטוורק טיים בראשותו של אייל אסולין, חברת קידום אתרים מנוסה ומקצועית, שיסביר לנו מדוע משתלם לנו לעבוד עם חברה ולא עם מקדם בודד.

מה אנחנו מקבלים כשאנחנו עובדים עם חברת קידום אתרים

חברת קידום אתרים מעסיקה צוות עובדים, אשר כל אחד מתמחה בתחום מסוים ועליו הוא אחראי. בדרך כלל החברה תכלול, מומחה לקידום אתרים בגוגל, קידום אורגני וקידום ממומן, מקדם בפייסבוק מקדם ביוטיוב. כמו כן החברה מעסיקה צוות טכני שאחראית על הקמת עמודי נחיתה, סרטונים ואלמנטים נוספים שעוזרים לקידום העסק באופן כללי והאתר באופן פרטני החברה גם מעסיקה מנהלי עבודה שאחראים לפקח על עבודת המקדמים, ומנהלי פרויקטים שאחראים לא לביצוע תהליכי העבודה אלא גם לכל הנושא של פיתוח ומחקר, מתוך כוונה להכניס כלים חדשים, מעודכנים שיעזרו בקידום האתר.

כשאנחנו עובדים עם חברה, אנחנו יודעים, שיש צוות שלם שעובד בשבילנו, אנחנו יודעים שיש תוכנית עבודה ברורה שהחברה יוצרת בשביל לקדם את האתר שלנו. כל עובד אחראי על נושא מסוים, ואנחנו יכולים להיות בטוחים שכל אחד יבצע את עבודתו כנדרש.

כשאנחנו עובדים עם מקדם אתרים, אז במקרה הטוב הוא יהיה אחראי על כל התהליכים, מה שמן הסתם, ימנע ממנו לבצע את עבודתו כנדרש, יתרה מזו סביר להניח שהוא יתקשה לעמוד ביעדים שהצבנו בפנינו, כתוצאה מחוסר זמן. במקרה הרע, הוא פשוט לא יעשה חלק גדול מהמוטל עליו או שנצטרך לחפש גורם מקצועי אחר שישתלב בתהליך. זה יכול להיות לדרוש מאיתנו עבודה עם שני גורמים שונים או שזה יכול לעלות לנו הרבה יותר ממה שציפינו.

נטוורק טיים – אייל אסולין – מקרה מבחן

חברת נטוורק טיים מציעה לנו את מכלול השירותים שציינו קודם לכן, החל מקידום אתרים בגוגל, ממומן ואורגני, קידום דרך סרטונים, קידום בפייסבוק, כמו כן החברה מציעה לנו בנייה ועיצוב אתרים, בניית עמודי נחיתה ועוד.

כל לקוח של החברה נהנה ממקום אחד שמהווה עבורו בית אחד לכל השירותים. זה חוסך זמן, עלויות ומאפשר לו ליהנות מעבודה אחידה מול גורם אחד שאחראי על הכל.

הישארו מעודכנים: