Олімпіади
2023-2024 н.р.
2023-2024 н.р.
Переможці IІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Переможці IІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Ковалик Олена (9 клас),
Ковалик Олена (9 клас),
Лега Олеся (10 клас),
Лега Олеся (10 клас),
вчитель - Лесяк Ольга Василівна
вчитель - Лесяк Ольга Василівна
(ІІ місце правознавство)
(ІІ місце правознавство)
Левицька Мар'яна (11 клас),
вчитель - Зубач Степанія Іванівна
(ІІ місце географія)
(ІІ місце географія)
Пилюк Надія (9 клас),
Пилюк Надія (9 клас),
вчитель - Ситків Леся Василівна
вчитель - Ситків Леся Василівна
(ІІІ місце екологія)
(ІІІ місце екологія)
Переможці I етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Переможці I етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
2019-2020 н.р.
2019-2020 н.р.
Приємно відзначити, що результативною була участь учнів нашої школи у ІІІ (обласному) етапі олімпіад з фізики та з математики!
Приємно відзначити, що результативною була участь учнів нашої школи у ІІІ (обласному) етапі олімпіад з фізики та з математики!
Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів для учнів нашої школи були успішними - 23 призових місця у ІІ (районному) етапі!
Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів для учнів нашої школи були успішними - 23 призових місця у ІІ (районному) етапі!
Костюк Мар'ян
Костюк Мар'ян
(11 клас)
(11 клас)
ІІІ місце - англійська мова
ІІІ місце - біологія
ІІІ місце - географія
Сувала Наталія
Сувала Наталія
(11 клас)
(11 клас)
ІІ місце - хімія
ІІІ місце - біологія
ІІІ місце - екологія
Чех Надія
Чех Надія
(10 клас)
(10 клас)
ІІ місце - історія
Пищак Василь
Пищак Василь
(10 клас)
(10 клас)
ІІ місце - трудове навчання
ІІІ місце - правознавство
Данило Ольга
Данило Ольга
(9 клас)
(9 клас)
ІІІ місце - хімія
Захаревич Ірина
Захаревич Ірина
(9 клас)
(9 клас)
ІІІ місце - християнська етика
Дутко Максим
Дутко Максим
(8 клас)
(8 клас)
ІІІ місце - біологія
ІІІ місце - історія
Черкас Софія
Черкас Софія
(8 клас)
(8 клас)
ІІ місце - українська мова
ІІІ місце - англійська мова
левицька Мар'яна
левицька Мар'яна
(7 клас)
(7 клас)
І місце - математика
ІІ місце - фізика
ІІ місце - хімія
ІІІ місце - українська мова
трофимов володимир
трофимов володимир
(8 клас)
(8 клас)
І місце - математика
І місце - фізика
ІІ місце - хімія
ІІІ місце - інформатика