Najlepsza replika wisiorka PH 5

Lampa wisząca ph5 jest dziełem Louisa Poulsena. W 1958 roku duński projektant Poul Henningsen wyprodukował lampę wiszącą PH5, która została wyprodukowana i wprowadzona na rynek przez Louisa Poulsena i była bardzo popularna na całym świecie.

lampę wiszącą PH5

Lampa wisząca replika ph5 dostępna jest w dwóch rozmiarach i siedmiu kolorach (odcienie niebieskiego, odcienie zieleni, odcienie pomarańczy, odcienie różu, szarość nocy, biel klasyczna, biel nowoczesna). Możesz dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

lampa wisząca replika ph5

Największa różnica między białą lampą ph5 classic a białą lampą ph5 modern jest taka: w białej klasycznej lampie zastosowano niebieski dysk antyodblaskowy i fioletowy pręt podtrzymujący, natomiast w białej nowoczesnej zastosowano różową tarczę przeciwodblaskową i miedziany pręt podtrzymujący.

białą lampą ph5 modern

Replika lampy wiszącej ph5 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów metalowych, mosiężnych i aluminiowych. Replika lampy wiszącej ph5 jest bardzo praktyczna i innowacyjna. Lampe Louis Poulsen ph5 jest bardzo popularny ze względu na swój wyjątkowy wygląd. Światło z repliki Louis Poulsen lampe ph5 jest ciepłe i wygodne. Replika Louisa Poulsena ph 5 doskonale nadaje się do zawieszenia nad stołem w jadalni i na suficie w salonie.

replika lampy wiszącej ph5

Poniższe strony internetowe to strony sprzedające repliki pendela ph 5. Możesz tam kupić wysokiej jakości imitację Louis Poulsen ph 5.

białą lampą ph5 classic

Simiglighting znajduje się w największym chińskim mieście produkującym lampy. Nie tylko stworzyli własną markę, ale produkty, które wytwarzają, są sprzedawane na całym świecie. Lampa ph 5 to bardzo popularny żyrandol. Znakomity projekt detali sprawi, że zakochasz się w nim na pierwszy rzut oka.

repliki pendela ph 5

Homelights ma wiele lamp z wyczuciem wzornictwa. Używają różnych rodzajów świateł do wyboru, które mogą zaspokoić Twoje różnorodne potrzeby dotyczące świateł. Sprzedawana przez nich mini replika Louisa Poulsena ph 5 została wysoko oceniona przez klientów. Lampy sprzedawane przez Homelights są wysokiej jakości, dlatego wielu klientów decyduje się na ponowny zakup.

ph5 lampę kopię

Kikilighting to strona internetowa, która sprzedaje wysokiej jakości nowoczesne repliki pendela ph 5 w kolorze białym - repliki Louis Poulsen. Integrują produkcję i sprzedaż oraz mają własne fabryki. Nie tylko możemy zapewnić Państwu wysokiej jakości repliki lamp ph5, ale także zaoferować bardziej korzystne ceny.

Wierzę, że na tych 3 serwisach można kupić wysokiej jakości ph5 lampę kopię.