Опції - Загальні налаштування

Для чого використовується

Налаштування в даному меню глобально впливають на роботу програми в цілому, тобто на всі робочі місця системи.

Для налаштування потрібно зайти в меню Адміністратора системи Опції - Загальні налаштування.

Нижче по пунктам описані розділи загальних налаштувань.

ЗАГАЛЬНЕ

В цьому розділі знаходяться загальні налаштування системи:

  • Клієнт за замовчуванням - вказується клієнт з довідника Клієнти, який буде підтягуватися в документи системи, якщо клієнт не вказано. (Наприклад: рахунки на оплату)

  • Мова звітів - вказується мова звітів, яка буде використовуватися при формуванні звітів всіма користувачами;

  • Організація за замовчуванням - це наша організація, від якої буде здійснюватися дооприходування і списання товару при інвентаризації;

  • Група накладних приходу для ревізії - вказується група накладних приходу, в яку будуть зберігатися документи (накладні приходу) при інвентаризації;

  • Група актів списання для ревізії - вказується група актів списання, в яку будуть зберігатися документи (акти списання) при інвентаризації;

  • Час перебування (хв) - проставляється інтервал часу в хвилинах. Залежно від цього інтервалу буде діяти знижка після покупки товару з групи прайсу з ознакою "Вхід";

  • Відсоток ПДВ - вказується відсоток ПДВ, який буде використовуватися в програмі для обчислення сум накладних, формування даних у звітах;

  • Валюта - вказується та валюта, в якій ведеться облік. Залежно від обраної валюти, в звітах будуть відображатися суми прописом у відповідній валюті на тій мові, якій вказаний в Загальних налаштуваннях в рядку Мова звітів.

  • Логотип - вибирається логотип, який буде відображатися при друку на попередніх чеках і чеках.

  • Примітка до чека – друкується примітка, яка буде відображатися при друку на попередніх чеках і чеках у нижній частині.

  • Кількість знаків після коми в кількості - цим пунктом регламентується відображення дрібного значення кількості товару в журналах програми.

  • Кількість знаків після коми в ціні - цим пунктом регламентується відображення дрібного значення ціни в журналах програми.

ПРОДАЖ В МІНУС

В даному розділі додаються підрозділи підприємства, на яких дозволено продаж в мінус, тобто дозволено переміщення / списання товарів, навіть якщо їх залишок менше нуля. Підрозділі додаємо з додвідника Підрозділи.

БОНУСИ

У даному розділі проводиться налаштування нарахування бонусів клієнтам.

  • Автоматичне нарахування бонусів - при активації даної опції програма автоматично буде налічувати клієнтам вказаний відсоток від суми чека на їх бонусний рахунок.

  • Відсоток нарахування бонусів - відсоток бонусів від суми чека, який буде нараховуватися клієнту (за умови, якщо у клієнта не вказано індивідуальний відсоток бонусів в картці клієнта).

  • Використовувати обмеження оплати бонусами – якщо опція активована, можна вказати, яку частину (в процентному вираженні) чеку клієнт може оплатити бонусами.

Фіскальний реєстратор

В даний розділ потрібно додати фіскальні реєстратори, які будуть працювати на одній касі. Тобто якщо на одній касі чек при друці розділяється на два та більше фіскальні реєстратори, вони повинні бути додані у цьому розділі.

При додаванні реєстратора у список, відкривається вікно з наступними параметрами:

  • Назва – вказуємо назву принтера. Ця назва буде використовуватись при налаштуванні довідника Прайс листи. Також при налаштуванні робочої станції у вкладці Фіскальне обладнання вибір ФР здійснюється по назві. Для зручності у назві вказуємо назву підприємства, на яке вона оформлена.

  • Тип фіскального принтеру – обираємо зі списку ФП з якими працює програма

  • Тип підключення – обираємо зі списку

  • Сом-порт – вказуємо номер порта

Заповнюємо всі інша поля

ПРИМІТКА! Якщо на кожній касі не більше одного фіскального принтера, їх додавати у цей розділ не потрібно. Тобто у цьому списку повинно бути не менше двох ФП.

Готель

Для того, щоб за бронювання номеру у готелі брати передоплату, заповнюємо наступні поля:

Кількість днів бронювання кількість днів, на протязі яких бронювання залишається активним без передоплати. При вході на шахматку, рецепціоніст буде бачити повідомлення про заявки, по яким закінчується термін бронування без передоплати.

Відсоток оплати для бронювання – відсоток обов'язкової оплати для бронюваня проживання у готелі. Якщо за визначений строк не буде передоплати, при вході на шахматку програма запропонує анулювати бронювання, по яким не було відповідної передоплати.

У нижній частині відбувається налаштування системи TravelLine до ПЗ MySoft Готель.

Всю інформацію по підключенню системи TravelLine до ПЗ MySoft Готель, ви можете знайти тут>>.

Ця функція доступна для тарифного плану Готель PRO.

Для активації підключення потрібно вибрати галочку використання TravelLine. Вказати користувача, пароль та код отеля. Ці дані надаються системою TravelLine.

Група категорій номерів – вибираємо групи по замовчуванню, куди будуть зберігатися дані (категорії номерів та тарифні плани).

Код валюти – вибираємо валюту для роботи системи

РС для автоматичного оновлення даних – вибираємо з довідника робочу станцію, на якій буде у фоновому режимі виконуватися опитування системи TravelLine на наявність нових броней, оновлення стану доступності кількості номерів та оновлення цін на тарифи

Співробітник по замовчуванню – вибираємо співробітника з довідника Співробітники, який автоматично буде підставлятися в заявці при бронюванні з ресурсу.