Все про трактор мтз 82.1


«Беларус-82 »- універсальний трактор тягового класу 1,4. Модель традиційно широко поширена в сільському господарстві. За допомогою МТЗ-82 виконували різні роботи на тваринницьких фермах, присадибних і фермерських господарствах, в парках, скверах, теплицях, городах, садах і пришкільних ділянках. Також даний трактор використовується для робіт з установками з приводом від ВВП і зі стаціонарними агрегатами. У «базі» «Беларус-82» має в своєму розпорядженні поперечиною причіпного пристрою, 2 парами виводів гідросистеми та механічної навішуванням. МТЗ-82 застосовується в спільних роботах з навантажувачами, екскаваторами і бульдозерами.


Цей трактор Мінського тракторного заводу підходить для виконання робіт в найрізноманітніших кліматичних зонах. Серед достоїнств МТЗ-82 значаться економічність, висока продуктивність, надійність і мінімальні експлуатаційні витрати.

З моменту появи першого «Білоруса-82» пройшло майже 40 років. За такий значний часовий період трактор неодноразово модернізували. Мінський тракторний завод випустив безліч модифікацій МТЗ-82. Серед них моделі МТЗ-82.1, МТЗ-82Н, МТЗ-82Р, Т-70В / С, МТЗ-82к, Т-80л та інші.


Непогода не є серйозною перешкодою для «Білорусі-82». Заднє і переднє скло оснащене стеклоочисниками, а на передній панелі також є склоочисник. Кабіна останніх версій МТЗ-82.1 відповідає нормам ОЕСД, що гарантує безпеку оператора. Также міні трактор отримав кілька сенсорів, що контролюють крен, що мінімізує ризик перекидання. Кабіна «Беларуса-82» відрізняються високими показниками комфортабельності, системою підігріву, комплектацією фільтрації повітря, що проходить через вентилятори, люк даху, заднього стекла та відкриваються бічних вікон. Дополнительно вона може комплектуватися усиленним основанием або тентом-каркасом.


Завдяки масовому виробництву МТЗ-82 на ринку представлено безліч різних модифікацій даного трактора. Деякі компанії пропонують навіть тюнінговані «Білоруси-82», причому проводять доопрацювання техніки в найкоротші терміни. У «мінімалки» вартість моделі складе 600000-900000 рублів. Версії, доповнені спеціалізованим обладнанням (відвалом, плугом, ковшем, бороною, культиватором), обійдуться дорожче.
Трактор МТЗ 82.1 в оранці.


Трактор МТЗ 82.1 з дисковою бороною.