MOJO MUSIC

+38(067)7624000

+38(095)2487110

info@mojomusic.com.ua

м.Київ, вул. Павлівська 29

Avantone MixCubes повнодіапазонні контрольні міні-монітори, які стали галузевим стандартом в студіях по всьому світу і найпопулярнішою акустичною системою цього типу №1 в історії.


Avantone Active MixCube

Avantone Mixcubes це високоякісні мініатюрні студійні монітори з повним діапазоном дії !

Студії в основному використовують двосмугові та трисмугові монітори, призначені для відображення широкого спектру на більш високих рівнях прослуховування. Проте ще потрібно почути, як звучить ваш звуковий сигнал, відтворюваний невеликими системами із низькою роздільною здатністю, такими як телевізори, радіогодинники, комп'ютери, автомобільні стереосистеми, iPod док-станції тощо.

Важливо, щоб судження про мікшування були частково засновані на прослуховуванні контрольних моніторів, які не призведуть до тональних аномалій, викликаних кросовером або слабкими драйверами повного діапазону. Особлива увага завжди приділяється критичним середньочастотним вокально-гітарним / клавішним звуковим діапазонам. Це достеменно показує повноцінний монітор MixCubes без кросовера.

Avantone Active MixCube

Десять місяців порівняльного слухання і досліджень було витрачено інженерами на розробку AVANTONE MixCubes. У результаті наполегливої роботи досягнуто повного оновлення діапазону порівняно з оригінальними моніторами 5C Sound Cubes. Тестування показує, що MixCubes мають рівне звучання, більш відкриту прозорість у верхньому діапазоні з розширеним басом, зберігаючи базовий оригінальний характер моніторів.

Avantone Pro CLA10


CLA10 Avantone Pro - це сучасна переробка Yamaha NS10M - популярних студійних моніторів з білими динаміками , які мікс-інженери використовували протягом десятків років. Як і оригінал, CLA10 показує кожен недолік міксу. Усі компоненти цього монітора були ретельно спроектовані і отримали визнання за досконалі звукові характеристики . CLA10 побудував Avantone з якісних матеріалів (деякі вищої якості, ніж оригінали). Якщо ви справді хочете зробити якісно збалансований мікс, цей гарний монітор саме для вас!

Avantone Pro MP1 Mixphones Headphones

Triple Play Mp1 з Mix Vari-Voice є першими універсальними навушниками , що підходять для використання в концертних умовах, на дискотеці, в студійному записуванні, мікшуванні, для контролю та прослуховування аудіопрограм. Унікальний дизайн дозволяє користувачеві перемикатися між звичайним стереофонічним звучанням, монофонічним (моно) та спеціальним режимом "змішування", який фокусує середні частоти для імітації звуку моніторів Mixcubes і дозволяє краще артикулювати критичні частоти вашого міксу.

Avantone Mix Tower Active Monitor in Creme

Студійний монітор AVANTONE PRO MIXTOWER - це розширення відомих AVANTONE MIXCUBE.

Багато студій не мають місця для кількох акустичних систем, тому ми розробили MixTower як монітор подвійного призначення.

ЗАСТОСУВАННЯ

Активні монітори для запису / змішування та відтворення.


Avantone Mix Tower in Black

Avantone CV12BLA

Tube Condenser Microphone (Black Lion Audio CV-12 mod)

CV-12 — один з найсучасніших мікрофонів, який використовується

для запису незліченних проектів — від великих до малих!

Він отримав великий успіх як вокальний мікрофон. І ми вирішили розширити можливості для його застосування в студії та на сцені!

З радістю повідомляємо, що ми співпрацювали з Black Lion Audio

у Чикаго, щоб запропонувати саме це!