ММО

вчителів іноземної мови м. Лиман Донецької області

Увага ! Карантин!

На допомогу вчителю.



брошюра на печать.docx


Корнелія Колпакчі


Анастасія Мозгова


Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїснької учнівської олімпіади з англійської мови Корнелію Колпакчі- ІІ місце, ЗОШ № 4 ( учитель Орел С.М.) та Анастасію Мозгову - ІІІ місце , НВК "гімназія- ЗОШ І ступеня" ( учитель Русанова Н.В.) Молодці, дівчата!

13.02.2019 р. на базі Донецького ОБЛІППО відбулося перше установче заняття кластера «Менеджмент міжнародної інтеграції Нової української школи: євроклуб як сучасний hub», що проходить у межах обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті» (ОТЛ). Метою заходу стало формування в учасників готовності до створення та організації діяльності євроклубів в освітніх закладах та визначення перспектив роботи лабораторії на поточний рік. У заході взяли участь Русанова Н.В. ( Лиманський НВК "гімназія- ЗОШ І ступеня", Ігнатенко О.І. ( ЗОШ І-ІІІ ступені № 4) та Поліщук О.А. (ЦПР). Домашнім завданням було визначено: розпочати роботу з утворення євроклубу у своєму закладі освіти та розробити концепцію власної ініціативи у вигляді проекту (за схемою, запропонованою на семінарському занятті).



29 cічня 2019 року на базі Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» відбулося чергове засідання тренінгового курсу «Медіаосвітні технології на уроках англійської мови» з теми «Додатки Google у професійній діяльності учителя»

Метою засідання було продовжити знайомство з додатком Classroom, створення власних тестів та використання Google малюнків для створення завдань при проведенні рефлексії на уроках та заходах.

Слухачі ще раз переконалися, що використання додатків дає вчителеві можливість швидкого викладання в групі домашніх завдань, конспектів, координувати навчальну діяльність учнів під час дистанційного навчання, викладати результати навчальної діяльності та організовувати їх обговорення.

Засідання відбулося в атмосфері співпраці та творчості.




Знайомтеся: опублікований план роботи відділу гуманітарної роботи Донецького облІППО на 2018 рік.

Лиманська ЗОШ №4 нагороджена Європейським знаком якості

Лиманська ЗОШ №4 нагороджена Європейським знаком якості за участь у міжнародних проектах програми eTwinning Live в 2018р. Twin- в перекладі з англійської мови означає “близнюк”, тобто в проекті беруть участь 2 або більше країн-партнерів

Etwinning — це програма створена з ініціативи Європейської комісії, яка дозволяє учням підвищити мотивацію вивчення іноземних мов та поліпшити навички використання інформаційних технологій.

Чим займається цей проект? Тим, що вчителі та учні, зареєстровані в

мережі eTwinning отримують можливість реалізації спільних проектів з Європейськими школами. Вчителі мають можливість встановлювати

прямі контакти з учителями з інших Європейських країн, обмінюватися

досвідом і освоювати закордонні методики викладання.

е спонукало нас організувати команду eTwinning в нашій школі, де 8 вчителів і близько 50 дітей. Наша школа- переможець місяця за кількістю реалізованих проектів, за що нагороджені дипломом і сувеніром-емблемою в липні 2018р. в м.Київ

Учні 6-а класу разом з Гордієнко Катериною Віталіївною плідно працювали в проекті “ Віртуальна екскурсія”, за що були нагороджені Національним і Європейським знаками якості.

Координатор проекту Ігнатенко Ольга Миколаївна разом з учнями 4-б,5-в, 5-б, 8-в, 9-б , 10-б класів отримали2 Національних та 2 Європейських знаки якості за активну, творчу роботу в проектах “ Космічна подорож” та “Літня фотогалерея”.

Ми завжди відриті до співпраці! Запрошуємо всіх бажаючих! Ласкаво просимо!!! You are welcome!!! Так тримати!!! Вперед!!!

Фото

Smart - студія для вчителів іноземної мови з теми «Сучасні освітні стратегії: викладання англійської мови в рамках проекту «Нова українська школа»

Осінні канікули пройшли плідно для ММО вчителів іноземної мови м. Лиман. 16 жовтня в ЗОШ № 2 відбулося засідання smart - студії для вчителів іноземної мови з теми «Сучасні освітні стратегії: викладання англійської мови в рамках проекту «Нова українська школа», де вчителі мали змогу обмінятися досвідом з питань щодо особливостей викладання іноземної мови в умовах реалізації Концепції «Нової української школи».

Методисти Абросімова Н. Г. та Луганцова Є. А мали змогу продемонструвати Презентаційний меседж «Нова українська школа: нові підходи до викладання англійської мови» та

Інформацію з семінару-наради «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи», презентація досвіду «Старт Нової української школи Донеччини».

Також Орел С. М. (ЗОШ №4) провела практичне заняття «Сторітеллінг, РАФТ та кубування - запорука розвитку критичного мислення учнів на уроках англійської мови».

Івкова А.М. (Дробишевська ЗОШ) продемонструвала Майстер-клас «Інтерактивна гра як ефективний освітній інструмент сучасного вчителя».

Гордієнко К.В. (ЗОШ № 4) провела експрес- тренінг «‘A good beginning makes a good ending’ або як розпочати урок у 1-му класі», де вчителі мали можливість відчути себе першокласниками та спробувати на собі як це навчатися співаючи, та відпочивати граючи.

Абрамська І.Б. (ЗОШ № 4) та Пантюхова М.В. (ЗОШ № 3) показали свою методичну скарбничку «Метод асоціативних символів (МАС) - сучасний інструмент засвоєння лінгвістичного матеріалу в умовах невимушеної атмосфери», Пилипенко О.Ф. (Рідкодубівський НВК) поділилася досвідом роботи «Genki English – рекомендації та ідеї для навчання початківців англійської мови у захоплюючому освітньому середовищі»

Соколова Л.В. (ЗОШ № 2) та Івкова А.М. (Дробишевська ЗОШ) надали поради педагогам «Інклюзія у школі: особливості освітнього процесу для учнів з різними функціональними порушеннями».

Завершила виступи вчителів Русанова Н.В. (НВК-гімназія) Практикумом «Дистанційна освіта учнів за допомогою сервісів Google як потужний інструмент для формування самостійності та мотивації».

Вчителі залишили собі багато неймовірних вражень та додали безцінного досвіду до своїх методичних скарбничок!

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1lM61w2_bLrIEtdHNY2dqViaAs4hZCR1T?ogsrc=32