Militarne Ranczo Tuchomie

Paintball, ASG (Airsoft), Strzelnica Wiatrówki

Witamy na Militarnym Ranczu!
W ofercie posiadamy strzelnicę na której możemy strzelać z trzech typów "broni", mianowicie z wiatrówek, markerów do paintballa oraz karabinków asg (airsoft gun)
Oprócz strzelnicy oferujemy pole do paintball oraz ASG (airsoft). Pola usiane są rożnymi barykadami i bunkrami
Od was zależy jakiej taktyki użyjecie aby pokonać przeciwnika!
Przyjmujemy zorganizowane grupy osób oraz klientów indywidualnych
Oferty mamy przygotowane dla ludzi szukających aktywnej rozrywki na świeżym powietrzu oraz dla tych którzy w spokoju chcą sobie postrzelać. Służy do tego strzelnica na wiatrówki oraz pole do gier w paintball i airsoft. Do nas można przyjść w każdą pogodę!
Zapewniamy cały sprzęt i amunicję. Udostępniamy strzelnicę oraz pola do grania w paintball i airsoft również osobom posiadającym swój sprzęt
Szukasz miejsca na wieczór kawalerski lub wieczór panieński, imprezy urodzinowe dla dzieci (i nie tylko), imprezy integracyjne lub po prostu miejsca gdzie można się wyszaleć lub odpocząć?
Chcesz gdzieś pojechać z rodziną lub indywidualnie?Trafiłeś idealnie bo Militarne Ranczo wam to wszystko zapewni. Ranczo położone jest w pięknym miejscu, o specyficznym i zdrowym mikroklimacie. U nas nie tylko wypoczniecie i oderwiecie się od codziennych obowiązków, ale również zrelaksujecie się na łonie pięknej Polskiej przyrody


Zadzwoń i umów się już dziś: 500279326


PRZYBYWAJCIE!