PRASA

RECENZJE

Obława - interia.pl

"Ale "Obława" broni się przede wszystkim jako oryginalne, konsekwentnie zrealizowane kino. Nie uciekające od brutalności (np. pełnokrwista scena z "zupą z trupa"), wyczulone na piękno obrazu (fantastyczne, klasycznie skręcone zdjęcia Arkadiusza Tomiaka), ascetyczne w formie (doskonałym przykładem jest tu oszczędna, ale odgrywająca ważną rolę muzyka Michała Woźniaka ), zaskakujące narracyjnie (m.in. wątek Pestki)."


Obława - rp.pl

"„Obława" nie ma słabych punktów. Zdjęcia Arkadiusza Tomiaka, muzyka Michała Woźniaka współtworzą klimat filmu."


Pani z przedszkola - muzykafilmowa.pl

"Świetne kompozycje, zaskakujące aranżacje, wspaniali muzycy, renomowane studia nagraniowe – ścieżka dźwiękowa która porywa i oczarowuje!"


Pani z przedszkola - tvp info

"Całość otula muzyka skomponowana przez Michała Woźniaka, która współgra z klimatem obrazu."


Pani z przedszkola - onet

"Muzyka skomponowana przez Michała Woźniaka (...) jest zaskakująco zaaranżowana i zdaje się momentami odgrywać pierwszoplanową rolę w filmie, inteligentnie wodząc emocjami widza. Jakże imponujące jest to, że wreszcie poświęcono tyle uwagi na muzyczno-wizualne aspekty komedii."


Pani z przedszkola - RMF Classic

"Świetne kompozycje, zaskakujące aranżacje, wspaniali muzycy, renomowane studia nagraniowe – to ścieżka dźwiękowa, która porywa i oczarowuje!"


Pani z przedszkola - gazeta.pl

"Można śmiało powiedzieć, że to jeden z ciekawszych pod tym względem polskich filmów w ostatnim czasie, a konkurencja w tym względzie jest przecież dość poważna. Taką opinię Krzyształowicz zawdzięczać może przede wszystkim Michałowi Woźniakowi, który wykonał na zlecenie reżysera zadanie dość tradycyjne, choć zrealizował je w nader nietradycyjny i imponujący sposób."


Gromee - Orcheston

"Dobór repertuaru, który całkowicie zależał od Gromeego wspieranego przez Ireneusza Boczka i Michała Woźniaka – dwóch świetnych kompozytorów i aranżerów, okazał się strzałem w dziesiątkę!"