Amélie Salingerová

26letý snílek, který pro radost píše YA contemporary.

Autorka knih Alespoň prozatím a Snad jednou.

Knihy

"Říká se, že láska je jako choroba... A já jsem se jí nakazila v době, kdy celý svět mluvil o jiné nemoci."

Romantická feel-good contemporary od vítězky 2. ročníku literární soutěže CooBoo hledá talent.

Marina vždycky upřednostňovala fiktivní kluky před těmi skutečnými. Když se však konečně zakouká do svého spolužáka a domluví si s ním rande, zavírají se kvůli pandemii koronaviru školy a Marina se společně s rodinou dočasně stěhuje na chatu poblíž Českého ráje. Nejenže se kvůli tomu její vysněná schůzka odkládá na neurčito, ale zároveň jí pobyt daleko od domova znepříjemňuje přibližně stejně starý soused, který ji nemá příliš v oblibě. Co jiného však dělat celé dny na samotě než se snažit zjistit, proč tomu tak je?

Bonusový příběh ke knize Alespoň prozatím.

"Kolikrát můžete spravit rozbité srdce, než vám zbude jen hromada nepoužitelných součástek?"

Bonusový příběh k Alespoň prozatím z pohledu Jakuba.

Když Jakub svému nejlepšímu kamarádovi Tomášovi po hádce s Marinou oznámí, že v létě nepojede na lukostřelecké soustředění, Tomáš se rozhodne nebrat ne jako odpověď a odtáhnout ho na letní tábor za každou cenu. Jakub se tak po roce opět setkává se svými dlouholetými přáteli, mezi kterými je i jeho první láska...

O mně

Jsem česká spisovatelka z Prahy. Většinu volného času trávím s nosem zabořeným v romantických a fantasy knížkách pro mládež, které občas vyměním za klasickou literaturu. Když zrovna nečtu, nejspíš bojuji s nedostatkem místa v knihovně, peču něco sladkého nebo spím. Se svojí prvotinou Alespoň prozatím jsem vyhrála 2. ročník literární soutěže CooBoo hledá talent. 

Kontakt

Instagram: @miasalinger 

E-mail: ameliasalinger@gmail.com

Odkazy