Про кабінет

ПРО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ 

Завідувач навчально-методичного кабінету -

Трубляк Галина Миколаївна

Працює у коледжі з вересня 2004 року після закінчення навчання у Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація спеціаліст з менеджменту організацій.

Педагогічний стаж становить 19 р.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

Життя коледжу – це шлях сучасного освітнього закладу, оснащеного новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями; це якісний навчальний процес, науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська робота, гуртки, олімпіади, спортивні досягнення, зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси і, звичайно, перемоги.

ЗДОБУТКИ  

УСПІШНИЙ ПОСТУП ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ – це численні ЗДОБУТКИ в інноваційній діяльності, перемогах на конкурсах, виставках, науково-практичних конференціях тощо; видання навчальних та навчально-методичних посібників.

Відзначені Золотими медалями проєкти коледжу:


Отримано гранти:

(в обласній програмі: «Розвиток інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій» в закладах освіти Вінницької області)

На базі коледжу проведено такі науково-практичні конференції: 

Видано такі навчальні та навчально-методичні посібники:

2017 рік:

Електронна таблиця без назви

2018 рік:

Посібники 2018

2019 рік:

Посібники 2019

2020 рік:


Посібники 2020

2021 рік:

Посібники 2021
Методичні розробки

Освітня діяльність

Освітня діяльність у Коледжі організована як система заходів, спрямованих на реалізацію змісту та якості освіти базується на принципах студентоцентризму; підготовки молоді до активного життя в демократичному суспільстві. Відповідає вимогам державних стандартів, стандартів ВСП "ВТЕФК ДТЕУ" й здійснюється у відповідності до нормативно-правових документів в системі вищої та фахової передвищої освіти.

Відповідно до діючої Системи управління якістю ВСП "ВТЕФК ДТЕУ", освітній процес в коледжі забезпечується якісними та сучасними навчально-методичними матеріалами, на достатньому рівні відповідно до дисциплін робочих навчальних планів, студентського контингенту, вимог ринку праці, актуалізація яких системно здійснюється педагогічними працівниками закладу. При розробці цих матеріалів обов’язково враховується місце навчальної дисципліни в логічно-послідовній схемі її вивчення, що сприяє формуванню професійних компетентностей випускників через результати їх навчання.

Для спонукання студентів до пізнавальної діяльності з формування компетенцій у Коледжі використовуються інноваційні методи та форми навчання:

-                     дистанційні технології: на створеному навчальному порталі коледжу на базі платформи GoogleSite постійно оновлюються матеріали сайтів викладачів; електронна бібліотека;

-                     інформаційні та телекомунікаційні технології;

-                     рольові ігри проблемного спрямування;

-                     використання Інтернет-ресурсів;

-                     методи проектів та кейсів;

-                     міждисциплінарне навчання;

-                     створення WEB-квестів та бук-трейлерів;

-                     робота з навчальними комп'ютерними програмами (для роботи з інтерактивною дошкою використовується програма Smartnotebook, Віртуальний студентський банк, система мультимедіа);

-                     для контролю знань використовуються програми: Test-W2, Plikers, Kahoot, LearningApps;

-                     викладачі створюють численні мультимедійні продукти (презентації, відеосюжети, тести, електронні супроводи лекцій тощо).

В спеціалізованих комп’ютерних лабораторіях встановлено програмне забезпечення, яке сприяє виконанню навчального плану: Smartnotebook, Lingvo, Tellme Mo, граматичні тести, аудіо тексти; операційні системи Windows XP, 7, 8, 10 (Proffesional) та пакет програм: Microsoft Office 2010, 2013, 2016 (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Microsoft Publisher), Total Commander; також первинні документи в електронному вигляді «Бланки бухгалтерського обліку для України» та інше. Для контролю знань з різних дисциплін широко використовується програма Test-2W, Plikers, Kahoot.

Обладнано три навчальних кабінети з комп’ютерним програмним забезпеченням для викладання дисциплін циклу професійної та практичної підготовки: «R-Keeper»,. Master-Бухгалтерія, M.E.Doc (демоверсія), «Platevka».

На заняттях з іноземної мови використовується програма «Smart Notebook». Викладачі, застосовуючи ресурси програми, створюють та пропонують безліч завдань на закріплення лексичних одиниць. За допомогою комп’ютерно-лінгафонної апаратури студенти мають можливість виробляти навички мовленнєвої діяльності. По грантовій програмі закуплено бінокулярні відеоокуляри для кабінету іноземних мов. Відеоокуляри Epson Moverio BT-200 працюють на ОС Android. Це дозволяє користувачам встановлювати стосунки з магазину Moverio Apps Market. Ці стосунки надають широкі можливості для реалізації творчих задумів. Двоядерний процесор 1.2GHz, 1 Гб оперативної пам’яті та звук Dolby Digital Plus дозволяють повністю зануритися в навчальне віртуальне середовище. Девайс має внутрішню пам’ять 8Гб та підтримку карт пам’яті SD.

Для забезпечення об’єктивності і прозорості освітнього процесу колектив коледжу постійно працює над удосконаленням системи контролю знань здобувачів освіти шляхом впровадження системних підходів до оцінювання та комплексного застосування різних видів контролю, що дозволяє досягти максимальної об'єктивності оцінювання.