Раді бачити вас на нашому сайті!

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№1 введена в дію 1 вересня 1976 року, у складі 1011 учнів І-ІХ класів і 63 педагогічних працівників. У подальші роки кількість учнів зростала і в 1986 році досягла до 2100 чоловік. З 30 серпня 2014 року змінено тип навчального закладу та перейменовано на Херсонську гімназію №1.

Серед випускників школи 15 кандидатів наук (педагогіки, медицини, математики, соціології, філології), 3 депутати міської ради (О. Урсуленко, Д. Больбот, В. Ларіонов), директор ХОДТРК «Скіфія» А.Кучерявий, відома тележурналістка О. Мелещенко.

У серпні 2020 р. заклад вкотре підтвердив статус Microsoft Showcase School, а 19 педагогів гімназії отримали статус «Вчитель-експерт компанії Майкрософт 2020-2021».

За даними сайту - Херсонська гімназія №1


Вчителі математики в гімназії:

  • Бабенко Ж.Ю., спеціаліст II категорii;

  • Іванова А.Г., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

  • Сердюк О.О., спеціаліст вищої категорії

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

2020-2021 - рік математики


Президент України Володимир Зеленський оголосив 2020-2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні. Відповідний указ оприлюднений Офісом Президента України. Детально ознайомитися з указом можна за посиланням

https://www.president.gov.ua/documents/312020-32165


Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності.

У рамках проведення Року математики Кабінет Міністрів України 25 червня 2020 року розробив та затвердив комплекс заходів, який включатиме впровадження у навчання сучасних практико-орієнтованих засад, розроблення електронних навчальних ресурсів, створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін, зокрема із застосуванням ефективних технологій формування та розвитку математичної компетентності учнів. Також передбачається вивчення та впровадження досвіду держав, які демонструють високі показники з математичної компетентності за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA.



Згідно з планом, протягом 2020-2021 навчального року, заплановано:

  • збільшити кількості навчальних годин на вивчення математики в Державному стандарті базової середньої освіти;

  • впровадити курси “Логіка”, “Математична логіка” у варіативну складову навчальних планів 1-11 класів;

  • провести тренінги для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти із застосування Легоматематики в освітньому процесі;

  • оснастити школи і профтехи, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій;

  • створити каталог освітніх ресурсів з вивчення математики;

  • розширити мережі математичних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти;

  • організувати математичні хаб-простори на базі вишів, що мають факультети (інститути) з підготовки вчителів.

У квітні 2021 року також заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів та вчителів математики.

Починаючи з травня 2021 року, здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

Протягом червня-серпня 2021-го планується організувати літні "математичні школи" для вчителів та учнів, а на листопад заплановано відкриття Музею науки.

Як відомо, ідея проведення Року математичної освіти в Україні була ініційована після оголошення результатів міжнародного дослідження математичної компетентності PISA-2018, в якому взяли участь українські школяри.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України