Mieszkaj Bezpieczniej

bezszkody.com

Bliscy & Dom to największe wartości. Dbamy o ich bezpieczeństwo.
Możemy jednak zrobić znacznie więcej!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zalaniu, wycieku gazu czy wykryciu pożaru. Jest to możliwe w każdym miejscu i czasie, na telefon Twój i wskazanych osób. Włącz automatyczne zakręcenie zaworu wody i odcięcie gazu, w przypadku wykrycia ich wycieku. Możesz też zdalnie wyłączyć żelazko lub dowolne urządzenie.

Zwiększ bezpieczeństwo Twojego domu w kilku prostych krokach. Poznaj naszą ofertę i dostosuj ją do własnych potrzeb, a następnie skontaktuj się z nami. W kilka dni otrzymasz skonfigurowany i gotowy zestaw do samodzielnej instalacji, w każdym mieszkaniu lub domu. Wszystko w jednej aplikacji, intuicyjne i łatwe w obsłudze.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO NIGDY NIE BYŁO TAKIE PROSTE

WODA - zalanie to najczęściej występująca awaria. Pęknięty wężyk, wyciek? Tu sprawdzi się Inteligentny Sensor Wody. Automatycznie włączy alarm, gdy woda pojawi się w łazience lub w kuchni.

Inteligentny Sensor Wody

Zalanie nie jest niebezpieczne, ale może sprawić wiele kłopotów i wygenerować DUŻE straty, nie wspominając już o dodatkowym rachunku za wodę...

Co powiesz na możliwość zdalnego zakręcenia wody lub automatyzację, która zrobi to za Ciebie, gdy Inteligentny Sensor Wody wykryje wyciek?

Inteligentny Zawór

Nakładka, która zakręci zawór po wykryciu wycieku lub na żądanie. Możliwa również instalacja na zaworze gazu. Urządzenie jest zasilane z sieci i może być obsługiwane przez aplikację lub głosowego Asystenta (np. Google, Siri, Alexa)

GAZ - to jego wycieku boimy się najbardziej. Dlatego absolutnym MUST HAVE jest Inteligentny Sensor Gazu, wszędzie tam, gdzie jest kuchenka gazowa, "junkers" czy piec.

Inteligentny Sensor Gazu

Urządzenie nie tylko zaalarmuje o wycieku gazu, potrafi również sterować Inteligentnym Zaworem i automatycznie odciąć dopływ gazu. Tu nie ma miejsca na kompromis!

OGIEŃ - czujnik dymu powinien być standardem w każdym domu, lecz tylko Inteligentny Sensor Dymu, poinformuje Cię o jego wykryciu lub nagłym wzroście temperatury. Alert może otrzymać każda wskazana osoba.

Inteligentny Sensor Dymu

To sprytne urządzenie może uratować nie tylko dobytek, ale również życie mieszkańców. Zasilane jest na baterie, która wytrzymuje do 3 lat i samo odpowiednio wcześniej powiadomi Cię o konieczności jej wymiany.

WYGODA - zdarzyło Ci się zostawić włączone żelazko? Co powiesz na jego zdalne wyłączenie? Możesz sterować dowolnym urządzeniem! Ustaw harmonogram, np. świątecznego oświetlenia i oszczędzaj.

Inteligentne Gniazdko

Podgląd aktualnego i historycznego zużycia. Obsługa praktycznie każdego urządzenie, maks. 3600W. Ten element wzmacnia też zasięg Inteligentnego Domu.

Otrzymuj powiadomienia i zarządzaj Inteligentnym Domem poprzez Aplikację połączoną z Centralą, gdziekolwiek jesteś!

Centrala & Aplikacja

Specjalny protokół zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność i długotrwałą pracę poszczególnych elementów systemu.

Jeśli chcesz poznać przygotowane opcje, zajrzyj do sekcji Pakiety...