BEZ LEPKU, BEZ LAKTOZY, VEGAN, DIA

MEG DOBROTY

DORTY,DEZERTY,SLADKÉ BARY

NAROZENINOVÉ, SVATEBNÍ, MODELOVANÉ

NA VAŠE PŘÁNÍ A DLE VAŠÍCH DIETNÍCH OMEZENÍ


megadobroty@email.cz , 721 416 319

www.facebook.com/megadobroty

Brno- Husovice nám.Republiky 19

VÁNOČNÍ CUKROVÍ 2017

MÁSLOVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ BEZ LEPKU 1KG/650,-

Linecké, Perníčky, Vanilkové rohlíčky, Plněné ořechy, Kokosové kuličky, Plněné rohlíčky, Kávové oválky, Makovo-citronové cukroví, Vosí úlky,Čertovy knoflíky, Arašídové cukroví s karamelovým krémem,Čokoloádové cukroví-Išielské dortíčky,Mušličky s ořechovou náplní,Ořechové tyčinky,Karamelové řezy, Pařížské rohlíčky, Marokánky, Kokosky

VÁNOČNÍ CUKROVÍ BEZ LEPKU, KR.BÍLKOVINY, VEGAN 1KG/650,-

Linecké, Perníčky, Vanilkové rohlíčky, Plněné ořechy, Plněné rohlíčky, Kokosové kuličky,Kávové oválky, Mušličky s ořechovou náplní, Pařížské rohlíčky,Marokánky,Čokoládové cukroví

DIA CUKROVÍ 1KG/650,-

Linecké,Vanilkové rohlíčky, Plněné ořechy, Plněné rohlíčky,Kokosové kuličky, Mušličky s ořechovou náplní,Kávové oválky,

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁMÉ DO 20.11.2018 na email:

megadobroty@email.cz

Z jednotlivých druhů nelze vybírat- balíček obsahuje všechny druhy.Balíčky lze objednat po KG, Vyzvednutí probíhá 20-22.12.2017 na provozovně v Brně Husovicích na Nám,Republiky- info k časům Vám bude zasláno předem.

Při objednávce se hradí záloha 50% předem na b.ú.

Zajímavé dorty a dezerty vyráběné s láskou dle vlastních receptů a s ohledem na Vaše chuťě i dietní omezení.

Každý dort je originál, přizpůsobený Vaším přáním.

Připravím Vám dorty: NAROZENINOVÉ, DĚTSKÉ MODELOVANÉ DORTY,SVATEBNÍ ,NA SVÁTEČNÍ STŮL ČI JEN PRO ZPŘÍJEMNĚNÍ DNE.

Dále je možné objednat kompletní SLADKÉ BARY- svatební, catering, oslavy,cupcakes,profiterolky, větrníky,věnečky muffiny, drobné zákusky, pečivo, sušenky, Vánoční cukroví.

Ráda se podělím o své zkušeností, typy, rady na kurzech Pečení bez lepku i laktozy.

Výrobky ocení nejen lidé s alregiemi, dietními omezeními, či milovníci zdravějšího životního stylu.

Veškeré dezerty jsou vyráběné bez lepku ( se surovinami obsahující lepek vůbec nepracuji), z kvalitních surovin, bez použití škrobových směsí, náhražek.
DORTY, DEZERTY LZE PŘIPRAVIT:

  • BEZ LEPKU
  • BEZ LAKTOZY
  • BEZ KRAVSKÉ BÍLKOVINY, VEGAN
  • DIA
  • RAW

OBJEDNÁVKY: Vzhledem k tomu, že se často sejde více zakázek najednou, doporučuji objednávky zasílat s dostatečným předstihem.

Vyzvednutí Dobrot probíhá vždy u mě na provozovně v Brně Husovicích, Nám.Repubilky 19.

email: megadobroty@email.cz tel:721 416 319


AKTUALITY:

SVATEBNÍ NABÍDKA 2017

Máte zájem o Svatební dort či dezerty?

Ráda Vám zašlu Svatební nabídku pro rok 2017 na Váš email,nebo si zarezervujte ochutnávkový balíček s osobní konzultací na email: megadobroty@email.cz nebo telefonicky 721 416 319.

Ochutnávky probíhají pá-ne 14-17h na provozovně Brno-Husovice, Nám.Republiky 19.

Termín je nutno rezervovat min.týden předem.

U kávy, či čaje probereme Vaše představy, obdržíte seznam s příchutěmi dortů a druhy dezertů, podíváme se na fotografie dortů,ochutnáte nejoblíbenější kombinace dortů a balíček s ochutnávkou si odnesete s sebou.
AKTUÁLNÍ NABÍDKU, TVORBU MŮŽETE SLEDOVAT NA FB STRÁNKÁCH: https://www.facebook.com/megadobroty/

KDO VÁM PEČE?

Jmenuji se Magdaléna Ševčíková je mi 30let a pečení je do slova můj život.

Sama jsem po řadě dlouholetých zdravotních problémech bez jasné příčiny musela přejít na bezlepkovou dietu. Potom se připojila i nesnášenlivost laktózy. Mohla jsem to pojmout jako stopku- co teď? Dort bez pšenice a mléka?

Jenže mě to nakoplo ještě víc, otevřelo to další dveře- dveře do zdravých výživ, na zahradu, do ovocných sadů, do hledání surovin, které jsou přirozeně bez lepku, laktózy a pekly z nich už naše babičky, které v dortech fungují a místo ochuzení dortů jim naopak přidají další rozměr a dokonce i kladný vliv na tělo. Mám se moc ráda a protože se složení dortů odvíjí od toho, co sama jím, co mě samotné chutná a co mi dělá dobře, tak ráda používám suroviny, které nejen chutnají, ale dělají dobře našemu zdraví

Z ČEHO DEZERTY TVOŘÍM

Při první návštěvě zdravé výživy jsem měla jasno v tom, že Jizerka a spol se do mé kuchyně nedostanou. Složení univerzálních, bezlepkových směsí na pečení je dost často tragické. Po testování různých jednodruhových mouk jsem zakotvila u extra jemné rýžové mouky. Je chuťově univerzální a nechá vyniknout chuť dalších složek dezertu.

Hodně ráda mám dorty, které jsou postavené na skořápkových plodech. Ořechy prostě milujI a o tom, že jsou zdravé asi netřeba mluvit. Další oblíbené suroviny do korpusů jsou mák,červená řepa, banány, mrkev, ovoce .