MedLoungeCosmetology

Клініка медичної косметології

наші послуги

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Результат без пластичних операцій


XXI століття – епоха косметологічної медицини. Сьогодні вона вирішує десятки проблем, які раніше були під силу лише пластичній хірургії. За допомогою косметології можна виправити контури обличчя, збільшити об'єм губ, вилікувати захворювання шкіри та покращити її якість. Для цього не потрібні дорогі операції та тривалий відновлювальний період. Достатньо кількох косметологічних процедур: доступних, безболісних та безпечних. Догляд за собою творить дива: він позбавляє комплексів, покращує якість життя і повертає впевненість у власних силах.


Тільки кваліфіковані лікарі-дерматокосметологи


Косметологія – це наука про красу. А будь-якою наукою мають займатися спеціалісти. Ми зібрали команду лікарів, які допоможуть вирішити будь-які косметологічні проблеми.

Ми тримаємо руку на пульсі косметології та стежимо за медичним прогресом: освоюємо нові апаратні технології, вивчаємо прогресивні anti-age методики та робимо все можливе, щоб ваше відображення у дзеркалі відповідало вашому ідеалу.

Головний пріоритет для нас – це наш пацієнт та його безпека, тому обираємо лише сертифіковані препарати та безпечні методики.

Завдяки безперервній освіті та підвищенню кваліфікації, ми маємо сучасний погляд на косметологію. Кожен наш клієнт чи пацієнт – це індивідуальність, тому ми не застосовуємо стандартних шаблонів та протоколів. Ми намагаємось зробити підхід максимально індивідуальним до кожного клієнта.

Проводячи консультацію, дивимося на проблему та запит пацієнта не лише на поверхні, а й намагаємося з'ясувати першопричину.


Ми пропонуємо лише ефективні методики


У косметології використовуються сотні різних методик. Ми пропонуємо найефективніші з них:


Процедури догляду

Очищення та відновлення шкіри, покращення її захисних функцій та живлення. Допоможе Вам позбутися акне, пігментації та висипів. Професійні догляди забезпечують здорове сяйво шкіри та доглянутий зовнішній вигляд. Виконуються на космецевтиці провідних світових брендів американських, французьких та ізраїльських виробників: DMK, ZO SKIN HEALTH, HOLY LAND, BIOLOGIQUE RECHERCHE, MEDIK 8, iS Clinical.

Пілінги

Найпопулярніша косметологічна послуга осінньо-зимового періоду. Очищають шкіру від ороговілих клітин, стимулюють вироблення колагену, надають омолоджуючий ефект. Помітно вирівнюють рельєф шкіри та усувають пігментацію. Залежно від показань проводиться саліциловий, мигдальний, гліколевий, молочний, трихлороцтовий, азелаїновий, піровиноградний або ретиноєвий пілінг.

Ін'єкційний догляд

Це найбільш ефективна методика доставки поживних компонентів у глибокі шари шкіри. Найчастіше ми вдається до ін'єкцій, коли повсякденний домашній догляд не дає бажаних результатів.

Мезотерапія, біоревіталізація, біорепарація – це ін'єкційні метоїки, що відновлюють і омолоджують шкіру. Вони стимулюють вироблення натурального колагену. Надають шкірі еластичність та здоровий блиск, усувають зморшки та борються з фотостарінням.

При своєчасному зверненні до лікаря-косметолога за допомогою ін'єкційного догляду ми можемо значно уповільнити неминучі процеси старіння шкіри нашого обличчя та тіла.


Ботулінотерапія

Абсолютно безпечна процедура введення в шкіру ботулотоксину типу А, який широко застосовується в медицині більше 20 років. Позбавляє мімічних зморшок на лобі, навколо очей і попереджає їх подальшу появу. Процедура показує відмінні результати в роботі з нижньою частиною обличчя та шиї: покращує овал, підтягує «брилі», дозволяє розслабити м'язи шиї, тим самим усунути в'ялість, покращити якість шкіри. Пацієнти з надмірною пітливістю так само обирають процедуру ботулінотерапії для усунення цього неприємного симптому.

Контурна пластика

Відновлює втрачені контури обличчя за рахунок введення філерів на основі гіалуронової кислоти. Усуває глибокі статичні зморшки та заломи, забезпечує виражений омолоджуючий ефект. Процедура проводиться лише високоякісними сертифікованими препаратами. Практично безболісна, із мінімальним реабілітаційним періодом.

Векторний ліфтинг

Прогресивна косметологічна процедура на основі препарату Radiesse. За рахунок інтенсивної колагеностимуляції розгладжуються зморшки, усувається в'ялість, провисання, шкіра значно скорочується та підтягується. Відновлюється чіткий овал обличчя. При своєчасному зверненні до лікаря-косметолога процедура може стати гідною альтернативою пластичної операції.

Апаратна косметологія

Пропонуємо найрезультативніші методики IPL фотоомолодження - усунення пігментації та судин, лікування акне та розацеа на мультифункціональній платформі LUMENIS M22. Фракційне лазерне омолодження на ербієвому лазері останнього покоління LUMENIS M22 ResurFX - шляхом дбайливого шліфування обличчя вирівнюється рельєф шкіри, рубці постакне, глибока пігментація. Фракційний та мікроголковий RF ліфтинг - процедура для активації антивікових процесів у шкірі на сучасному медичному обладнанні. Видалити старі татуювання та татуаж за допомогою неодимового лазера Q-Switch.


Лазерна епіляція

Ефективне видалення небажаного волосся за допомогою діодного лазера останнього покоління Asclepion MeDioStar Monolith (Німеччина)


Найшвидший, найпотужніший, найефективніший діодний лазер 6-го поколінняКорекція фігури за допомогою ендермологічної системи STARVAC (Франція)


Ефективна методика усунення жирових відкладень. Виявляє потужну лімфодренажну дію. Покращує якість шкіри, підвищує тургор та еластичність. Антицелюлітний масаж на апараті STARVAC сприяє зменшенню об'ємів тіла та швидкому зниженню ваги.


Руйнуємо косметологічні міфи

Косметологія огорнута міфами, ми розвіємо найпопулярніші з них.

Міф №1. Антивіковий догляд слід розпочинати після 40 років. Косметологічні процедури у молодому віці сприяють старінню шкіри.

Спростування

Шкіра починає старіти у 25 років. Чим раніше ви почнете її доглядати, тим довше збережете природну красу і молодість.

Міф №2. Ботулінотерапія знищує міміку і перетворює обличчя на маску.


Спростування


Такий ефект можливий лише за неправильно виконаної косметологічної процедури.


Міф №3. Домашній догляд за шкірою може замінити прийом лікаря-косметолога.

Спростування


Домашній догляд за шкірою спрямований на збереження ефекту від косметологічних процедур і замінити прийом косметолога не здатний.

Міф №4. Пілінг руйнує шкіру та прискорює її старіння.

Спростування

Основне завдання пілінгу – оновити верхній шар шкіри та запустити процес регенерації. Після такої процедури обличчя не старіє, а навпаки: виглядає молодшим і здоровішим.


Будь-яка методика безпечна та ефективна тільки в руках фахівця!Любов до себе є основою самодостатньої, гармонійної особистості. Не варто відмовляти собі у задоволенні, яке приносить догляд за собою!