1.Flight  Výcvik zlatého sokola 1.Flight byl založen v roce 2015 jako program výcviku k získání znalostí v letových postupech, navigaci a letu za zhoršených podmínek a letecké komunikaci pro následný vstup do taktického výcviku TOP GUN v komunitě Ústavu Virtuálních Pilotů =UVP=. Létání je absolvováno na klikatelných strojí DCS 4. generace a vše je znalostně přizpůsobeno pro platformu DCS World. V průběhu let ze získaných zkušeností od reálných pilotů, od studentů a ostatních partnerských komunit se 1. Flight přizpůsobil s výukou, tak aby absolvent splňoval připravenost i pro létání v multiplayerových kooperativních misích s důrazem na plánování operace, komunikace s AWACS a na spolupráci s ostatními piloty plnící součinné úkoly.
Na čem
  • Primární mapa Kavkaz, sekundární mapa Sýrie  
  • Tvůj oblíbený stroj: F/A-18C, F-16C, MIRAGE 2000C, F-15E, F-14
  • Komunikační spojení rádio SRS
  • Délka výcviku je 3-4 měsíce.
  • Výcvikem provází @Paura CZ

Kritéria pro výcvik
  • Znalost palubních systému letounu se základní znalostí ovládání radaru A/A.
  • Zkušenosti s létáním ve formaci. Křídlo na křídlo výhodou, AARefueling výhodou.
  • Pravidelná jedno týdenní docházka se splněním domácích úkolů (samotrénink).
  • Přihlášení dvou pilotů na výcvik. Společný samotrénink.
  • Příjem dvou studentů je nabídnut na základě jejich online aktivity. (Přítomnost na mluvítku, společné létání, na doporučení,...)
  • Při malé aktivitě během výcviku může být výcvik předčasně ukončen

Tvůj výsledek z výcvikuZjistíš, že budeš schopný pilot, který dokáže letět podle procedury, plánovat, neztratit se a dokážeš předávat zkušenosti dalším. Méně stresu v kooperativních misí vylepší tvou efektivitu řešit taktické situace a rizika.Změníš svůj pohled na létání v DCS.