Прибирання території

21 березня В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та традиційних «суботників», ініційованих у нашому місті, учні нашого класу провели день благоустрою на території навчального закладу. Разом з класним керівником учні класу прибирали сміття, яке вже не один рік викидається місцевими жителями на територію шкільного подвір'я. Діти продемонструвавши ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу, з відповідальністю віднеслися до поставлених перед ними завдань.

«Ми повинні утримувати територію біля школи в належному стані, озеленять і доглядати її, – коментують проведення акції, діти. Як зазначили учні, цього дня навіть погода була на їхньому боці, бо за годину після завершення прибирання пустився рясний весінній дощ, котрий, ще більше озеленивши територію, поставив жирну крапку у березневому благоустрої.

Нагадаємо, що Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» була започаткована розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 році. В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, упорядкування кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел.