TREMO lustra drogowe okrągłe prostokątne parkingowe producent

TREMO lustra drogowe okrągłe prostokątne parkingowe

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w aranżacji wnętrz z wykorzystaniem elementów ze szkła. Nasze realizacje można zobaczyć na stronie www.tremo.pl. Wiodącą produkcją są lustra drogowe, parkingowe, garażowe oraz sklepowe, które zapewniają komfort pracy i bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej oraz ruchu drogowym. Estetyczny wygląd, wysoka jakość, doskonała trwałość i wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych to główne cechy naszych produktów. Z uwagi na profesjonalne podejście i uzyskane zaufanie odbiorców nasze lustra drogowe można spotkać na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

Lustro prostokątne

Lustro okrągłe

Lustra odporne na szron

Lustro parkingowe

Jesteśmy producentem luster drogowych w pełnym zakresie wymiarowym które określają warunki techniczne dla znaków i sygnałów drogowych opublikowanych w Dzienniku Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej, jako załącznik 1-4 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 10.04.2008 Ustawodawca określił lustra drogowe w dwóch kategoriach.

Lustra okrągłe wypukłe jako typ.U-18a, Lustra prostokątne wypukłe jako typ:U18b.

Zwierciadła luster wykonujemy techniką próżniową z zastosowaniem aluminium o czystości czterech dziewiątek, jako materiał stosowane są wysokiej jakości płyty akrylowe lub poliwęglanowe o bardzo wysokim współczynniku przejrzystości. Natomiast obudowy wytwarzamy z PCV lub ABS. Charakterystyczne przetłoczenia w naszych obudowach zapewniają wyjątkową wytrzymałość na podmuchy wiatru i stabilność wymiarową. Nasze lustra wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na promienie UV, w związku z tym nie ulegają odbarwieniom i znakomicie wytrzymują zmienne warunki atmosferyczne.

Gwarancja i certyfikaty:

Według standardu europejskiego wynosi - 1 rok Nasza firma, ze względu na wysoką jakość materiałów, udziela na nasze lustra 2 letniej gwarancji.

F.P.H.U. „Tremo” Artur Sagan – Marian Sagan

31-985 Kraków

ul. Gen. Karaszewicza – Tokarzewskiego 8

tel.: +48 12 645 06 07

biuro@tremo.pl

www.tremo.pl

www.tremo-traffic.pl