Luksusowe baseny SPA,

Jesteś pasjonatem swojego ogrodu? Zasługujesz na najleprzą markę, która jest również pasją sama w sobie i urzeczywistnia marzenia w codziennym życiu. Baseny i wanny SPA Cal Spas zmieniają Twoje otoczenie w niezwykły sen, który staje się podsatwą sensu dalszego bycia naszej rzeczywistości.

W 1979 na zatłoczonych targach w Kaliforni, firma California Akryl Industries z Pomona, w stanie Kalifornia poszukiwała sposobu pokazanie na małej przestrzeni wszystkich produkowanych modeli basenów. Rozwiązaniem okazało się, stworzenie mniejszych wersje akrylowych basenów i umieszczenie ich na ekspozycji dla zwiedzających wystawę klientów. Miniaturowe baseny od razu wywołały duże zainteresowanie, a firma zaczęła otrzymywać wiele zapytań o realizację basenu akrylowego z hydromasażem.

Rok później, California Akryl Industries rozwinęła swoją własną produkcję basenów akrylowych wstrzymując stara technologię budowy basenów. Tworząc od podstaw zupełnie nowe produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Mała siedziba firmy, Cal Spas zmieniła się w potężny nowoczesny zakład produkcyjny w Pomona w stanie Kalifornia. Wanny z hydromasażem i baseny Swim & SPA Cal Spas są znane na całym świecie i zyskują miano najbardziej luksuswoych basenów w branży SPA.

Wybierz ogrodową wannę SPA lub basen Swim Spa

Platinum™ Spas

Platinum™ Spas wspiera szybką hydroterapię dzięki której pływamy na; poprawę krążenie krwi, zwiększoną aktywność wraz z usuwaniem toksyn z organizmu. Odczuwalna ulga po przez bniżenie bólu mięśni, sztywności i objawy stresu. Podnosi poziomu aktywności fizycznej, psychicznej oraz dobrego samopoczucia.

Platinum ™Plus Spas

Platinum™Plus Spas przenosi Nas na nowy poziom hydroterapii. Platinum™ Plus Spas są rzeznaczone do konkretnych potrzeb hydroterapii na określone grupy mięśni lub stawy przy użyciu ekskluzywnych dysz Aquatic Air Therapy™. Każdy panel Platinum™ Plus Spa jest stworzony przez Ciebie i dla Twoich spersonalizowanych wymagań.

Escape™ Spas

Wanny SPA Escape™Spas są przeznaczone do codziennych ulubionych zabiegów terapii w ściśle określonej konfiguracji. Dopasowanie szczególnych funkcji do swoich preferencji pozwala na uruchomienie szybkiej terapii z prozdrowotnymi zaletami. Ucieczka od męczącej codzienności staje się faktem w mgnieniu oka!

Escape™Plus Spas

Hydroterapia w wannie SPA to osobiste odczucie i potrzeba. Dzięki Escape™Plus Spas możesz sprecyzować swoje potrzeby codziennej terapii. Stworzenie własnego pakietu hydroterapii pozwala zmniejszyć ból w konkretnych obszarach Twojego ciała.

Patio™ Spas

Patio™ Spas to kolekcja łącząca w sobie klasyczne wzornictwo inowoczesną technologię dopasowaną do otoczenia. Podkreślając swój własny styl. Dzięki niej możemy skorzystać z hydroterapii dla całego ciała. Dostępne funkcje podnoszą komfort użytkowy wanny SPA

Patio™ Plus Spas

Ten model wanny SPA to możliwość indywidualnego dopasowania zabiegów terapii hydromasażu do kluczowych obszarów ciała. Patio™ Plus Spas dzięki wydajnej pompie BHP 5.0 wytwarzany jest silny strumień hydroterapii. Podziel się korzyściami z hydromasażu wspólnie z najbliższą osobą w wannie Patio™ Plus Spa.

Swim-Pro™ Swim & Fitness Spas

Ultimate Fitness™ Swim Spa to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy pragną w zaciszu domowym realizować wysiłek fizyczny dla doskonałości ciała po przez pływanie i ćwiczenia aquafitness. Basen Swim jest doskonale zaprojektowany tak by zapewnić gładki przeciwprąd z regulacją jego mocy dopasowanej do umiejętności pływackich. Dla zwiększenia funkcjonalności są dostępne liczne akcesoria pozwalające na ćwiczenie pozostałych grup mięsni. Posiadanie własnego basenu Swim-Pro pozwala poczuć korzyści ze zdrowego stylu życia!

Bezpieczeństwo użytkowania i doskonała jakość z USA

American Made Cal Spas jest produkowany w całości w USA. Potwierdzając doskonałość wyrobu i poszanowanie dla lokalnych miejsc pracy. Jest obecnie liderem branży Dom i Ogród
Widest Selection Cal Spas dysponuje nowoczesną technologią wytwarzania basenów z hydromasażem. Pozwala to na możliwość tworzenia licznych kombinacji basenów dopasowanych do potrzeb użytkownika.
Standard of Excellence Wybierając produkt Cal Spas możesz być bezpieczny. Producent od samego początku znajduje się na liście UL Certified, która wymaga od producentów najwyższej jakości bezpieczeństwa
Value Cal Spas jako jeden z nie wielu producentów wyposaża swoje wyroby w największą ilość funkcji podnoszących komfort użytkowania. To gwarancja, że otrzymują Państwo produkt najwyższej jakościw najlepszej cenie!