Witam serdecznie! 

Jestem pracownikiem Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej. Na tej stronie zamieszczam informacje pomocne w studiowaniu. Zachęcam do korzystania prosząc o podzielenia się informacją o ich przydatności. Jeżeli chcesz wyrazić opinię na temat prowadzonych przeze mnie zajęć wypełnij anonimową ANKIETĘ, dziękuję :)

Z Politechniką Opolską związany jestem od 1997 roku, kiedy zacząłem studia na kierunku Zarządzanie i Marketing. Od 2002 współpracuję z uczelnią jako pracownik. W roku 2010 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach uzyskałem stopień doktora nauk ekonomicznych po obronie dysertacji: Kształtowanie polityki rozwoju regionu poprzez badania foresightowe.

W pracy naukowej podejmuję szereg tematów związanych z myśleniem i działaniem strategicznym oraz szeroko pojętą przedsiębiorczością. Z zamiłowania prowadzę zajęcia z tematyki zastosowania komunikacji i rozwoju osobistego. Od 2011 kieruję Instytutem Trwałego Rozwoju, którego celem jest rozwijanie postaw przedsiębiorczych i łączenie różnych kompetencji zawodowych. 

Oprócz pracy naukowo-dydaktycznej podejmuję wyzwania o charakterze biznesowym łącząc teorię z praktyką. W obszarze działaności społecznej w kadencji 2018-2023 jestem radnym Sejmiku Województwa Opolskiego.materiały dydaktyczneWszystkie zamieszczone poniżej materiały znajdują się w usłudze ClassRoom.com zachęcam do korzystania i oceny PROWADZONYCH ZAJĘĆ:plan Zajęć

Ankiety / BadaniaW tym miejscy pojawiają się prośby o udział w badaniach, ankietach itp.KonsultacjeWydział Ekonomii i Zarządzania, Katedra Ekonomii, Finansów, Badań Regionalnych i Międzynarodowych

ul. Luboszycka 7, 45-036 Opole

Pokój 314

Zapraszam na KONSULTACJE w semestrze letnim 2020:

Poniedziałek 8:00 - 9:15,
Zachęcam również do przesyłania informacji na adres:

l.dymek@po.opole.pl

dydaktyka@lukaszdymek.pl