''Kuidas Tartu Ülikoolis edukalt hakkama saada?''

Tartu Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonna esmakursuslaste konverents 14.09.2019

Hea esmakursuslane!

On alanud uus ülikooliaasta, mis on paljude jaoks esimene. Kindlasti kimbutavad sind kümned küsimused nagu näiteks: kuidas mooduleid valida, kuidas ÕIS toimib, kuidas valida kõrvaleriala, mis võimalusi pakub sinu eriala sulle tulevikus, mis seltsid/organisatsioonid on olemas jpt. Selleks, et ülikool ei tunduks nii keeruline ja võimatu, kui esmapilgul võib paista, oleme korraldanud just Sinu jaoks konverentsi “Kuidas Tartu Ülikoolis edukas olla?”. Konverentsile on oodatud kogu valdkonna esmakursuslased, et ühiselt vastata olulistele küsimustele, mis teie ülikooliõpinguid kergemaks ja põnevamaks teevad. Lisaks uutele vajalikele teadmistele ja hea kõhutäie, saad kindlasti tuttavaks ka oma kursaõdede või –vendadega.


Konverentsil osalemiseks ja oma esimeste EAP-de teenimiseks*:

· registreeru koolitusele (info allpool),

· võta koolitusest aktiivselt osa ja pane allkiri kohaloleku lehele,

· täida Moodle-i keskkonnas tagasiside-küsimustik (alates 15.09).

Informaatika, matemaatika ja matemaatilise statistika erialade tudengitel palume registreerida end SIIN! ning ka Moodle-is ainele "Kuidas Tartu Ülikoolis edukas olla? (Mat-Inf tudengid)". Pärast koolitust avaneb seal tagasisideküsitlus.


Kõik teiste erialade õpilased registreerige end ÕIS-is ainele Kuidas Tartu Ülikoolis edukas olla? (LO00.00.001)*. Pärast registreerimist lisatakse teid automaatselt Moodle kursusele, kus saate tagasiside küsitlust hiljem täita.


Konverentsi kava

Konverentsi Facebook-i event

Lisaküsimuste korral kirjutage: hanna.tagen@ut.ee

* aine LO00.00.001 eest saab konverentsil osalenud ja aine läbimise tingimused täitnud üliõpilane 1 EAP. Informaatika, matemaatika ja matemaatilise statistika erialade tudengitel on konverentsist osavõtt arvestatud Sissejuhatus erialasse (informaatika) või Sissejuhatus matemaatika erialasse (matemaatika ja matemaatiline statistika) aine osaks ja eraldi EAP-sid selle eest ei anta.