''Kuidas Tartu Ülikoolis edukalt hakkama saada?''

Tartu Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonna esmakursuslaste konverents 15.09.2018

Ürituse ametlik afterparty toimub Emajõe popimas lokaalis Shooters!

!!!Loosis 50€ väärtuses baarikrediiti!!!

Hea esmakursuslane!

On alanud uus ülikooliaasta, mis on paljude jaoks esimene. Kindlasti kimbutavad sind kümned küsimused nagu näiteks: kuidas mooduleid valida, kuidas ÕIS toimib, kuidas valida kõrvaleriala, mis võimalusi pakub sinu eriala sulle tulevikus, mis seltsid/organisatsioonid on olemas jpt. Selleks, et ülikool ei tunduks nii keeruline ja võimatu, kui esmapilgul võib paista, oleme korraldanud just Sinu jaoks konverentsi “Kuidas Tartu Ülikoolis edukas olla?”. Konverentsile on oodatud kogu valdkonna esmakursuslased, et ühiselt vastata olulistele küsimustele, mis teie ülikooliõpinguid kergemaks ja põnevamaks teevad. Lisaks uutele vajalikele teadmistele ja hea kõhutäie, saad kindlasti tuttavaks ka oma kursaõdede või –vendadega.


Konverentsil osalemiseks ja oma esimeste EAP-de teenimiseks*:

· registreeru koolitusele (info allpool),

· võta koolitusest aktiivselt osa ja pane allkiri kohaloleku lehele,

· täida Moodle-i keskkonnas tagasiside-küsimustik (alates 16.09).


Tutvustus jätkub pärast Geenivaramu üleskutset...

100 000 uut geenidoonorit Eesti geenivaramusse aastal 2018

Eesti Geenivaramu kutsub: hakka geenidoonoriks! Oma digitaalse nõusoleku projektis osalemiseks saab anda veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee. Vereproove saab anda konverentsil lõunapausil ja töötubade ajal (vt täpsemat kava SIIT).

NB! Vereproovi andmiseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart).

Informaatika, matemaatika ja matemaatilise statistika erialade tudengitel palume registreerida end SIIN! ning ka Moodle-is ainele "Kuidas Tartu Ülikoolis edukas olla? (Mat-Inf tudengid)". Pärast koolitust avaneb seal tagasisideküsitlus.


Kõik teiste erialade õpilased registreerige end ÕIS-is ainele Kuidas Tartu Ülikoolis edukas olla? (LO00.00.001)*. Pärast registreerimist lisatakse teid automaatselt Moodle kursusele, kus saate tagasiside küsitlust hiljem täita.


Konverentsi kava

Konverentsi Facebook-i event

Lisaküsimuste korral kirjutage: hanna.tagen@ut.ee

* aine LO00.00.001 eest saab konverentsil osalenud ja tingimused täitnud üliõpilane 1 EAP. Informaatika, matemaatika ja matemaatilise statistika erialade tudengitel on konverentsist osavõtt arvestatud Sissejuhatus erialasse (informaatika) või Sissejuhatus matemaatika erialasse (matemaatika ja matemaatiline statistika) aine osaks ja eraldi EAP-sid selle eest ei anta.