Lietuvos Liberalaus

jaunimo (LLJ)

naujienlaiškis

#1

Vyko:

Pirmasis, naujos kadencijos Tarybos posėdis!

2016 m. lapkričio 15 d. Vykusiame Tarybos posėdyje, be patvirtintos LLJ Valdybos, buvo aptarta naujos Tarybos veikla. Taip pat, norime pasveikinti naująjį Tarybos seniūną - Skirmantą Baikauską!

Nuoroda į Tarybos posėdžio protokolą:

LLJ Mokymai!

Šių metų rugsėjo 18 dieną, sostinėje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, įvyko LLJ mokymai, organizuoti kartu su ESFL! Džiaugiamės susirinkusiais nariais iš Lietuvos Liberalaus jaunimo skyrių. Vykusių mokymų tikslas buvo esminių akcentų sudėliojimas, renginių organizavimo klausimais, esminių žinių ir įgūdžių bendraujant su galimais rėmėjais ir partneriais, tobulinimas bei bendravimo su žiniasklaida pagrindų įgavimas.

Lapkričio 26-27 d. Įvyko kas metus organizuojamas LLJ Pirmininkų Forumas!

Šių metų Lapkričio 26 – 27 dienomis įvyko kasmet organizuojamas Lietuvos liberalaus jaunimo Pirmininkų Forumas.

Dvi dienas Lietuvos centre – Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, vykusiame Pirmininkų Forume žinių ir patirties įvairiose organizacinėse srityse sėmėsi skyrių pirmininkai bei jų pagalbininkai.

Pirmąją Pirmininkų forumo dieną buvo aptarti pagrindiniai LLJ organai, juridinio asmens svarba skyriuje. Nagrinėta skyrių problematika, savybės, reikalingos norint tapti lyderiu, viešinimas, socialinių tinklų tikslingas panaudojimas bei gero projekto parašymo esminiai aspektai. Nepamiršta ir lėšų pritraukimo paskaitos, kurioje buvo mokoma, kaip reikia elgtis derybų metu. Pirmosios dienos pranešėjai: Lietuvos Liberalaus jaunimo pirmininkas Mantvydas Šemeta; Seimo narė, buvusi LLJ Pirmininkė Aušrinė Armonaitė; ES tarnautojas, Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovas Arnoldas Pranckevičius; Lietuvos liberalaus jaunimo valdybos narys Manvydas Jauga; Buvęs LLJ valdybos narys Vladas Polevičius; VU Studentų atstovybės narys Arnas Sudentas.

Antrąją dieną prasidėjo brandingo nagrinėjimu, kaip jis yra kuriamas bei kokių taisyklių reikia laikytis. Po Brandingo kalbėta apie LiJOT veiklą bei aptarta ir išbandyta naujoji Liberalizmo penkių lygių sistema. Pranešėjai: Jolanta Račkienėiš įmonės „Marketingo sprendimai“; Gerda Vaičiūnaitė iš Lietuvos Jaunimo organizacijų tarybos; Lietuvos liberalaus jaunimo valdybos narys Paulius Zanevičius.


Naujovė: Renginio metu taip pat buvo pristatytas LLJ Instagram puslapis, o už tam tikras veiklas dalyviai turėjo progą laimėti įvairius prizus. Programoje vykdyti mokymai buvo skirti organizacijos narių kompetencijų bei organizacinių žinių ugdymui.

Kartu su Klaipėdos liberaliu jaunimu, buvo suorganizuota LLJ Regioninė Konferencija!

Šių metų, gruodžio 10 - 11d. Klaipėdos liberalus jaunimas, kartu su Plungės, Telšių, Tauragės bei Kelmės liberaliu jaunimu kvietė visus į regioninę konferenciją, kuri vyko mūsų pajūryje - Klaipėdoje.

Mokslas kaip žinios, išvedamos iš patyrimo faktų. Būtent taip, regioninę konferenciją pristatinėjo vakarų Lietuvos Liberalus jaunimas. Susirinkę Lietuvos Liberalaus jaunimo nariai, renginyje plėtė savo žinias apie liberalizmą, regioninę politiką taip produktyviai kartu leisdami savaitgalį. Pranešėjai: Lietuvos Liberalaus jaunimo valdybos narys Paulius Zanevičius; Reda Mikalauskaitė.


Dėkojame Klaipėdos liberalaus jaunimo organizacijai už bendradarbiavimą!

LLJ Politiniai reikalai

JAV prezidento rinkimai. Justinas Stanevičius: Naujų sienų statyba.

''2016-ieji, lapkričio 9 diena. Praėjus lygiai 27 metams nuo Berlyno sienos griūties pasaulis apsistato naujomis sienomis. Tik ne fizinėmis, o idėjinėmis – sveikam protui. Nesuvokiama, kad rasistas, šaipęsis iš negalią turinčio žmogaus, sulaukęs kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo, nekilnojamojo turto magnatas, galimai nemokantis mokesčių valstybei, savo vardo universiteto, žlugusio per kelerius metus ir neišbrendančio iš nepatenkintų studentų ieškinių liūno, įkūrėjas, tapo naujuoju JAV prezidentu.'' internetiniame puslapyje laisve.lt rašė LLJ valdybos narys Justinas Stanevičius.

Justinas Stanevičius: Laiškas brangiam žmogui

''Brangus žmogau,

ar gali įsivaizduoti vietą, kur neturi jokių teisių? Tai vieta, kurioje tu – niekas. Esi priverstas slėpti savo tapatybę, nes kasdieną tave lydi tūkstančiai piktų akių, smerkiančių bet kokį nukrypimą nuo normos. Tu – tik marionetė diktatorių rankose, savarankiškai negalinti net mąstyti. „Ten“ negali būti tikras ar sulauksi rytojaus, „ten“ kiekviena diena tampa žūtbūtine kova už išlikimą.'' taip savo laišką pradėjęs LLJ valdybos narys, kreipėsi į visuomenę.

Ar pažįstame kaimynines valstybes?

Nuoroda į straipsnį:

Lietuvos liberalaus jaunimo pirmininkas Mantvydas Šemeta Žinių radijuje teigė, kad Lietuvai reiktų įvertinti tai, jog grėsmės atveju šalį pirmiausiai gintų kaimyninė Lenkija. Be to, Lenkija svarbi kaip strateginė partnerė ekonomikoje, energetikoje.

Nuoroda į pilną laidos įrašą:

Susipažinkime!

Naujasis KėdLiJO Pirmininkas - Saidas Mušinskas

Kėdainių liberalaus jaunimo Pirmininkas

Kontaktai

Tel. nr. +370 68147162

El. paštas: saidas.musinskas@gmail.com

Kedainiu.liberalus.j@gmail.com

Naujoji KeLJO Pirmininkė - Aistė Trakšelytė

Kelmės liberalaus jaunimo organizacijos Pirmininkė

Kontaktai

Tel. nr: +370 600 69014

El. paštas: aistetrakselyte@gmail.com

Naujoji ULJ Pirmininkė - Aistė Žiukaitė

Utenos liberalaus jaunimo Pirmininkė

Kontaktai

Tel. nr. 862266921

El. paštas: aisteziuk@gmail.com

Naujoji VLJ Pirmininkė - Ugnė Martusevičiūtė

Varėnos liberalaus jaunimo Pirmininkė

Kontaktai

Tel. nr. +370 62218458

El. paštas: ugne.martuseviciute@yahoo.com;

varenosliberalusjaunimas@gmail.com

KVIEČIAME!

Sausio 21 d. Visi esate laukiami Lietuvos lberalaus jaunimo, kas metus organizuojamame gimtadienyje!

Vieta: klubas POSH, A. Stulginskio g. 8, Vilnius.

Laikas : 20h (durys atsiveria 19h)

Aprangos kodas: kino žvaigždės verta apranga

Registracija: https://goo.gl/forms/7i2Q47gyWn9JvmEJ3

Dalyvio mokestis: 8€, po 2017.01.01 kaina didės. (Dalyvio mokestį galima pervesti į nurodytą sąskaitą: AB SEB bankas LT26 7044 0600 0130 4474; Lietuvos liberalus jaunimas; Įmokos paskirtyje įrašyti: parama organizacijai)

Facebook'o invite'as: https://www.facebook.com/events/1818971078368848/

Dėl kylančių detalesnių klausimų, ar pasiūlymų, kreiptis į LLJ Valdybos narę Rūtą Ruginytę.

LINKSMŲ IR JAUKIŲ ŠVENČIŲ JUMS LINKI VISA LIETUVOS LIBERALAUS JAUNIMO VALDYBA!


Kartu su jumis ir: