Літня школа для обдарованих "Ерудит"

Звіт роботи .doc

Враження учнів від перебуванння в літній школі "Ерудит"

У цьому році гімназисти мали чудову нагоду два тижні насолодитися спілкуавнням з улюбленими однокласниками та вчителями, відвідуючи заняття літньої школи " Ерудит". За цей час я встигла поглибити знання з улюблених предметів та навіть відвідала декілька вищих навчальних закладів Дніпра. Сподіваюсь, що почуте й побачене під час навчання в літній школі піде мені на користь, особливо стане в нагоді під час складання ЗНО з української та англійської мов.( Баленко С)

У цьому році я із задоволенням відвідувала літню школу " Ерудит". Ці невимушені бесіди, заняття в ігровій формі, робота за компютерами не давали сумувати 2-3 години щодня. Попереду у нас 11 клас. І я впевнена, що матеріалз української мови та літератури, англійської мови , пройдений під час занять у літній школі, не забудеться й допоможе в підготовці до ЗНО з даних предметів. ( Сємєйкіна А)

Закінчивши 10 клас, я вирішила відвідувати заняття в літній школі. Якщо чесно, то невесело було сидіти вдома. Нічого нового та захоплюючого я не очікувала. Але заняття, які тривали лише 35 хвилин , виявилися цікавими та різноманітними. Дуже припало до душі те, що найбільше занять в 10 класі були з української мови та літератури. Звичайно, не оминули увагою й заняття з англійської. Мовні уроки запамяталися цікавою подачею інформації, динамічним темпом проведення й комфортним спілкуванням з вчителями. На жаль, наступного року це все очікує вже не нас, а інших учнів.( Громовик М)