ייעוץ רוחני בפגישה אישית

ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים אחד על אחד

רוצים לעשות שינוי אבל מתקשים לקבל החלטות?

הרבה פעמים בחיים אנו עומדים בפני צומת דרכים, מתלבטים, סופקים ושואלים את עצמינו איזו החלטה לקחת? האם הזוגיות שלנו נכונה? האם להתחתן איתה/ איתו? מה כדאי לנו ללמוד? מה לעשות עם העבודה שלי? האם להישאר באותה הדירה או לעזוב? האם לנסוע לחו״ל? מה הוא הזמן הנכון לשינוי, אם בכלל? ומתי סופסוף יפתח לי המזל???

אנו שומעים דעות לכאן ולשם, חוששים לקחת החלטות שמא נשגא, נטעה, נצטער ונתחרט על כך. לעיתים אנו מוצאים את עצמנו מדוכדכים כי דברים לא תמיד הולכים כמו שהיינו רוצים

האם אתם באמת רוצים באמת לדעת מה נכון עבורכם?

שהתלמיד מוכן - המורה מגיע

אם הגעתם לכאן, זהו סימן שהגיע הזמן לגבש את עצמכם ולקחת החלטה נכונה לחיים. זה הזמן להגשים את הייעוד שלכם, למצוא את הנתיב שיוביל אתכם אל האושר הפנימי שאינו תלוי בדבר, רוב הסיכויים שהתשובות נמצאות אצלכם עמוק בפנים, רק שהרבה פעמים האמת מסתתרת מאחורי כל ״הקליפות״ ונוצרים בלבולים וחוסר יישוב דעת.

אני- ליאת חי טל, מטפלת, מתקשרת ויועצת רוחנית, בעלת צינור תקשורת רוחני פתוח, ללא חסמים וללא עכבות, ויש בידיי את הכלים לכוון אתכם אל היעד, כך שתוכלו לצעוד בבטחה בהמשך הדרך .


בפגישה/ שיחת ייעוץ איתי תקבלו מסרים לגבי עצמכם ולגבי הקרובים שלכם. תוכלו לקבל הכוונה וייעוץ בנושאי זוגיות פרנסה, קריירה, מגורים ועוד

ממני, תצאו מחוזקים, מגובשים, ממוקדי מטרה, עם הרבה מוטיבציה ובדרך אל האושר הפנימי

חייגו או שלחו הודעת ווטסאפ למס': 052-6121834 ותקבלו ייעוץ רוחני והכוונה נכונה לכל שאלה

ניתן לקבוע גם פגישת ייעוץ אישית בתיאום מראש