ערב / טקס הפרשת חלה

מצוות הפרשת חלה נושאת בחובה שכר עצום, היא ידועה בסגולותיה לזיווג, פרנסה, זרע בר-קיימא, בריאות ועוד

אמר רבי נתן ״בכל מקום שיש חוסר - או שלא התפללו על זה בכלל או שלא התפללו מספיק״.

כשמשה רבינו התפלל במדבר, לבורא עולם שיכניסו לארץ הקודש, אמר לו הקב״ה ״אל תוסף דבר אלי עוד בדבר הזה״ (פרשת ואתחנן פסוק כ״ו), זאת הואיל ומשה כמעט והגיע למכסת התפילות. רק תפילה אחת היתה חסרה לו (516 תפילות) והיה נענה ונכנס לארץ ישראל, מה שלא היה בתוכנית האלוקית.

במהלך החיים כולנו מצפות לישועה כזו או אחרת: לזיווג, לזרע בר –קיימא, לבריאות, לפרנסה ועוד, וחסרות לנו עוד כמה תפילות על מנת להיוושע.

מצוות הפרשת חלה, היא אחת מהמצוות החביבות בהן נצטוו הנשים היהודיות (חלה, נידה, הדלקת הנר), והיא שקולה כנגד הקרבת הקרבן בבית המקדש, כך ששכרה עצום וסגולותיה רבות.

עפ״י ההלכה אישה מצווה להפריש פעם בחצי שנה (לגבי ספרדיות) מעל 1.666 ק”ג ולברך בשם ומלכות אבל דעת אשכנזים מעל 2.600 ק”ג.

עם קיום מצוות הפרשת חלה, בייחוד ברבים (אז כוחו של ה״אמן״ עצום יותר), מתקיימת שעת רצון, נפתחים שערי שמים, תפילתנו עולה למרומים ובסיעתא דשמייא – גם נענית.

ברוך השם, כיום רבות הנשים והנערות (מגיל מצוות), הבוחרות לקיים את המצווה בהידור רב- באירוע חברתי רב משתתפות, כמו בת מצווה, יום הולדת, מסיבת רווקות, וזאת בלי שום קשר לזיקתן לדת- חילוניות, שומרות מסורת או דתיות.

ערב הפרשת חלה בהנחיית ליאת טל, הוא מרגש במיוחד, מעצים, בו תוכלו להרגיש את החיבור אל האור האלוקי. מעבר לכך שזוהי שעת רצון לתפילות, לברכות ולסגולות, ליאת חי טל מביאה אליכן את הרוחניות שלה בצורה ייחודית, חוויתית, מרתקת, מרגשת ומשעשעת כאחד, ערב שכולו שמחה והודיה לבורא עולם, על של ריקודים אנרגטיים, שירי נשמה והרבה כיף.

אצל ליאת, כל אחת מהמשתתפות זוכה לקבל ברכה אישית, הכוונה ומסרים הקשורים עבורה בהקשר לחייה.

רבות הנשים שזכו למה שביקשו הודות לקיום מצוות הפרשת חלה ברבים, ומה איתך?

התקשרי לשריין לך מועד 052-6121834

מצגת מתוך ערב הפרשת חלה בעכו

מצגת מתוך ערב הפרשת חלה בנהריה

מצגת מתוך טקס הפרשת חלה במעלה אדומים