אודות ליאת חי טל יועצת רוחנית

היי אני ליאת חי טל מטפלת, מתקשרת וכן יועצת רוחנית מזה כעשרים שנה

נולדתי בצפון הארץ בעיר עכו עם ערוץ תקשורת פתוח, המחבר ביני לבין עולמות עליונים נסתרים, שעם השנים הלך והתעצם.

כילדה, חשבתי שכך הדבר אצל כולם. עוד לא הבנתי שאני שונה באופן דיי מהותי מילדים אחרים.

עם התבגרותי, כאשר הגעתי לגיל המצוות, התחלתי להשמיע את קולי לסביבה הקרובה, להוריי, אחי ואחיותיי, לחברות טובות ולמכרים.


הייתי נותנת את ״דעתי״, ממליצה ומייעצת. לא יכולתי לראות בחירות שגויות והחלטות לא נכונות, כי הרי האמת הייתה פרושה לנגד עיניי.

השדה האנרגטי המרחבי של הסובבים אותי מאז ומתמיד היה חשוף בפניי, ולעתים תכופות יכולתי לראות את זעקת ״ההילה״ שלהם, הרגשתי שאני יכולה לרפא ולהשלים אותה, ובאופן טבעי ביותר, נטול מחשבה הייתי פורשת את שתי ידיי משלימה, מרפאה ומביאה מזור.

מאז ומתמיד הייתי מתפללת ומייחלת למען קרוביי ודבריי היו מתגשמים.

עם השנים, התקבצו סביבי אנשים קרובים יותר וקרובים פחות, שהיו מוצאים דרכי רוגע, שלווה, ריפוי ותמיכה.

בבגרותי, כמו כל אדם אחר, נפגשתי גם אני, פנים מול פנים, עם הכאב ועם הסבל, מה שטלטל אותי והביא אותי ללמידה, לחקירה עמוקה של מהות האנרגיה, ריפוי והילות, ובמקביל, על אף הטלטלה - להתפתחות רוחנית מואצת, ולפיתוח שיטת טיפול ייחודית בשם אדט״ה שמהותה - אבחון, דיבור, טיפול והכוונה, אם בפן הרוחני ואם בפן הפיזי, לרבות טיפול בילדים ונוער.

אתם זקוקים לייעוץ והכוונה, לפתיחת המזל ולזימון אהבה ושפע לחייכם?

הרגישו בנוח להתקשר או לשלוח הודעה בווטסאפ 052-6121834

הרצאה מעניינת הרצאה מרתקת ליאת חי טל יועצת רוחנית

הרצאה רוחנית מרתקת לנשים בשילוב הקהל

לאור הביקוש, אני מעבירה הרצאות באירועים ובבתי מלון בכל רחבי הארץ (לגברים ולנשים כאחד), בנושא אמונה, התרוממות רוחנית ונפשית ממקום כאב למקום של שמחה ואהבה ועונה על שאלות הקהל בנושאי התאמות בין בני זוג , מציאת עבודה ופרנסה, מעבר דירה, בעיות עם ילדים, פריון ועוד נושאים שונים ומגוונים, כך שבתום ההרצאה נותרים לכם כלים ועוצמות להמשך הדרך והכוונה נכונה.

בנוסף, אני מנחה ערבי הפרשות חלה (לנשים בלבד), המוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש, בישועות ונפלאות.

במשך שלוש שנים רצופות, כתבתי מדורים שונים לעיתונים כגון ״נטו עכו״ "צפון 1" ועוד , במדור העוסק אף הוא כמובן, ברוחניות, אמונה וריפוי.

בשנתיים האחרונות אני מגישה את תוכנית הרדיו ״המצפן״ ברדיו קול עכו, בה אני זמינה לקהל המאזינים המונה כ 20,000 איש, ומעניקה ייעוץ והכוונה, וברוך השם, גם זוכה לקבל אישורים ופידבקים לאמיתות דברי.

הודות לבורא עולם שהעניק לי את היכולת הטבעית לתקשר ולקבל מסרים, והודות למהמורות חיי, אני מקדישה את עצמי למען הזולת, ועוסקת במתן עזרה והכוונה בכל תחומי החיים.

אני מאבחנת עפ״י הילת העיניים והגוף, לפי תדרי הקול, ומקבלת מסרים בדרך של תיקשור. אני יכולה לזהות את מקור כאב פיזי או נפשי, ומעניקה לו ריפוי.

הרגישו בנוח להתקשר או לשלוח הודעה בווטסאפ 052-6121834 ונקבע שיחת ייעוץ עם הכוונה נכונה לחיים