Я вітаю вас. Можливість економити при покупці на більш ніж 900 сайтах - це дуже здорово і це те, що пропонує нам Кешбек-сервіс Letyshops. Але може в цьому є якийсь підступ? Сьогодні я хотів би зібрати в цій статті для сайту Letyshops відгуки, щоб ви не сумнівалися в його надійності!

Трохи актуальною статистики та особливостей сервісу:

10 мільйонів - приблизно стільки раз переглядали сайт за останній місяць

995 магазинів, в яких можна купити з Кешбек

Більш 10 000 відгуків залишено про Кешбек, деякі можете подивитися тут. У статті я також покажу відгуки з інших майданчиків

2,3 млн користувачів зареєстровано

Мінімалка для виведення - 500 рублів, термін виведення 1-3 дні

Способи виведення грошей - банківських карта, webmoney, qiwi, Яндекс.Деньги, Paypal

Всього виплачено понад 200 млн рублів

Спочатку я хочу запитати вас, навіщо ви взагалі шукаєте відгуки про Летішопс? Цілком можливо, що вам не дає спокою таке питання:

А з чого це Letyshops буде платити мені, звідки він візьме гроші?

відповідаю:

Цей сервіс є партнером магазинів, які в ньому представлені. Якщо ви купуєте щось через Летішоп, магазин виплачує сервісу винагороду. А сам сервіс просто ділиться ним з вами, віддаючи 50-60% свого прибутку.

Тепер вам зрозуміло, звідки беруться гроші? Якщо це вас переконало, переходите на сайт і реєструйтеся.

Реєстрація в Летішоп!

Ну а далі я розгляну вже сам сервіс, відгуки про нього, переваги і т.д. Відразу скажу, що Letyshops, звичайно ж, платить і ніякого обману тут немає. Якщо сумніваєтеся в цьому, просто читайте далі.

Перевірка на надійність

Отже, почну я оцінку сервісу з перевірки в сервісі «Довіра в мережі». Ось результати:


Рівень трасту - 32. Це говорить про те, що 32 людини порекомендували використовувати цей Кешбек.


Як бачите, тут Кешбек оцінили дуже добре - з 70 людей понад 60 поставили максимальну оцінку! У висновку покажу вам скріншот з ще одного сайту.


Теж саме, оцінка 4.9 з 5 на підставі майже 90 думок людей, більшість з яких дуже захоплені.

Я спеціально показав вам скріншоти саме з цих сайтів, тому що тут пишуть реальні люди, які просто користувалися колись сервісом або користуються зараз і вирішили поділитися своїм досвідом. Тобто це не куплені відгуки, а також вони позбавлені упередженості.

Отже, якщо цього вам достатньо, щоб переконатися в чесності сайту - вперед реєструватися! Звичайно, далі в статті я приведу ще багато аргументів на користь Letyshops, якщо у вас є терпіння і бажання, можете прочитати.

Так все-таки, Letyshops обман?

Самий необманний Хіба не брехня Сайт вже давно довів свою чесність. Про нього залишено тисячі відгуків, більшість з яких дуже позитивні.

Так, я не буду приховувати, що є невеликий відсоток нейтральних або негативних відгуків. В основному вони пов'язані з незарахуванням Кешбек. Але я сміливо можу стверджувати, що в цьому випадку люди самі винні. Давайте розглянемо декілька основних правил, яких потрібно дотримуватися, щоб завжди бути задоволеним користувачем Кешбек Letyshops.

Як забезпечити собі Кешбек?

Всього лише виконуйте ось що:

По-перше, читайте правила зарахування Кешбек. Для кожного магазину вони можуть бути різними. Наприклад, при бронюванні готелів на дуже маленьку суму Кешбек може не зарахуватися. Те ж саме іноді стосується покупки квитків. Летішоп нічого від вас не приховує, все це чорним по білому написано в умовах. Витратьте на читання 1 хвилину і будете проінформовані.

По-друге, завжди переходите на сайт, де плануєте купувати, через зелену кнопку переходу на сайті Letyshops. Тобто, зібралися, наприклад, купувати в М. Відео. Знаходимо через пошук цей магазин, заходимо на його сторінку. Важливо перейти на сайт саме через кнопку.


Якщо ви самостійно пропишіть адресу сайту або зайдете через пошуковик - Кешбек НЕ зарахується.

Браузерні розширення від Летішоп

Природно, це не стосується випадків, коли у вас встановлено розширення для браузера (установка доступна для Chrome і яндекс.браузер). Цей плагін істотно спрощує процес покупок - вам не потрібно заходити на сам Letyshops, просто заходите відразу будь-яким зручним способом на потрібний сайт, а плагін підкаже відсоток Кешбек в ньому. Для цього потрібно клікнути по іконці встановленого розширення в списку плагінів в верхньому лівому кутку:


Далі вам буде запропоновано активувати Кешбек для магазину. Тиснемо.


Чекаєте секунд 10 і все активовано, радійте життю.


Ну і природно, плагін вам потрібен тільки в тому випадку, якщо ви постійно щось купуєте в інтернеті. Якщо ви купуєте 2 рази в рік, можна просто зайти на Летішоп, знайти магазин, перейти в нього по кнопці, купити і отримати% назад. Все просто.

Час зарахування Кешбек

Це ще одна причина того, що невеликий відсоток людей висловлюються про Кешбек негативно. Справа в тому, що сервіс ясно пише вам, яке середній час очікування Кешбек. Деякі ж люди просто купують через сервіс, проходить пару днів, вони бачать, що гроші вивести ще не можна. А люди дуже нетерплячі. І все, починається паніка, мовляв, Кешбек це обман.


А всього лише потрібно було почекати 3/5/10/20/30/50 днів, в залежності від магазину, і Кешбек буде успішно зарахований на ваш рахунок, після чого ці гроші можна буде вивести. Так що ніяких причин для паніки немає.

Ще відгуки про Летішопс

Нарешті, відгуки можна знайти на самому Letyshops. Там їх теж залишають реальні люди. Ось, наприклад, останні, залишені буквально 3 дні тому:


Можливість розвитку на сайті

Letyshops має дуже хорошу особливість - прогресивну ставку. Це дуже здорово. Наприклад, початковий Кешбек при покупці книг в Litres - 10%. Якщо ви заробляєте в сервісі 500 рублів, вам на 10% підвищують процентну ставку. Тобто буде вже 11%. Коли заробите 3000 рублів на Кешбек, відбудеться підвищення вже на 20%, а коли заробите більше 10 тисяч - на 30%.


Таким чином, максимальний Кешбек для магазину паперову версію складе 13%. Те ж саме з Aliexpress. За замовчуванням - 5%. Після досягнення статусу Lety Gold - 6,5%. Але ж крім цього сам Летішоп постійно влаштовує різні акції, подвійні Кешбек та інші смаколики.

Преміум статус можна купити, якщо він вам потрібен прямо зараз. Це обійдеться в 150 рублів на місяць. Це розумний крок, якщо ви багато купуєте в інтернеті, так як за рахунок підвищеного Кешбек зможете заощадити набагато більше.

Бонус. Ще «смакоту» Letyshops

Я вирішив доповнити статтю деякими деталями, тому що Кешбек для майже 1000 магазинів - це не все, що пропонує сервіс. Крім цього на сайті є:

Чіткі правила та рекомендації з придбання. Прочитайте ці правила один раз і навряд чи коли-небудь ви потрапите в число людей, які незадоволені тим, що їм не зарахувався Кешбек. Ось посилання на правила.

Програма лояльності. Втім, про неї я вже говорив трохи вище. А саме, якщо ви постійно щось купуєте через сервіс, він поступово підвищить вам відсотки по всіх магазинах. Так, для всіх користувачів Кешбек в якомусь магазині буде 5%, але якщо ви постійний клієнт - у вас буде 6,5%. І таке підвищення стосуватиметься всіх магазинів.

Підвищений Кешбек на час. У Letyshops цілий рік є магазини з підвищеним Кешбек. Він підвищується, як правило, на пару днів, але якщо ви вирішите зробити покупку в магазині якраз в цей час, зможете заощадити ще більше. Зазвичай Кешбек збільшується в 1.5-3 рази.


Відстежувати такі підвищення можна через меню - Магазини - з підвищеним Кешбек.


Промокодом і купони на знижку. Зайдіть на сайт https: //lеtyshops.ru і ви знайдете сторінку з усіма промокодом і купонами, які є в Letyshops. На даний момент їх більше 3500.


Купони мають обмежений термін дії, але дозволяють заощадити ще більше, так як крім знижки ви ще й купуєте товар з Кешбек.

Можливість додавання улюблених магазинів в обрані. Магазини, в яких ви купуєте найчастіше, можна позначити як вибраний для швидкого доступу до них з меню. Для додавання просто натисніть на зірочку.


Виведення коштів. Тут все теж відмінно. Ось такі способи виведення:


Середня тривалість виведення - 2 дня. В майбутньому творці Летішопс обіцяють скоротити цей час.

Можливість здійснити пробний замовлення. Після реєстрації у вас буде така можливість.

Служба підтримки. Працює цілодобово і відповідає досить спритно.

Бонус для новачків - преміум-аккаунт в подарунок на тиждень. Якщо ви ще не зареєстровані на Letyshops, то сервіс вам, як і всім новачкам дає подарунок - преміум-аккаунт на тиждень, що дає + 30% до Кешбек для всіх магазинів, тобто у вас тиждень будуть такі умови, як у постійних клієнтів.

Підсумок

Як бачите, Летішопс - це не просто якийсь черговий Кешбек-сервіс, а один з найбільш:

популярних (більше 1000 000 користувачів)

надійних (працює більше двох років)

великих (понад 950 магазинів)

зручних (виведення грошей, приємний дизайн і навігація по сайту)

щедрих (хороші відсотки вже на самому початку + можливість зростання і підвищення Кешбек)

функціональних (крім Кешбек є купони, браузерні розширення і багато дрібних пряників)

Причому слова «один із» я згадав лише з поваги до інших сервісів, я ж особисто вважаю цей сервіс кращим (на момент 2016-2017 року) для країн СНД.

Вдумайтеся самі. Понад два мільйони чоловік вже зареєстровані в Letyshops, на сайті можна отримати Кешбек в більш ніж 990 магазинах, а загальна кількість товарів, яке можна купити дешевше, перевалило за мільйон.

Так, сайт стрімко розвивається, все більше людей будуть користуватися цим сервісом, в зв'язку з чим я можу зробити припущення, що в майбутньому він буде тільки розвиватися і поліпшуватися.


По-моєму, підсумок тут очевидний. Летішопс - це топ-Кешбек, за допомогою якого ви економите свої гроші в інтернет-магазинах. Прямо зараз починайте їм користуватися! Ну а в коментарях пропоную вам написати про Летішопс ваші відгуки, щоб у інших людей було ще менше сумнівів з приводу того, розлучення це чи ні.

Загалом, пора мені закінчувати цю хвалебну пісню, а то ви ще подумаєте, що Letyshops розлучення і все це неправда До зустрічі в інших статтях, купуйте вигідно!

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ЛЕТІШОПС: httрs: //lеtyshops.ru

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Як економити на покупках в інтернеті? Як вивести гроші з 1 рубля? Як отримати кешбек замовляючи з телефону? Як його збільшити? Відповіді на всі питання знайдете в моєму відкликання на сервіс кешбек LetyShops.О всі секрети сайту ЛетіШопс. Вивела більше 90 000 рублів.

LetyShops Кешбек сервіс / Летішопс інструкція

Відгук: Letyshops - кешбек-сервіс - випробувано на собі - працює! Рекомендую!

Кешбек-сервіс - Найбільш зручний і чесний сайт, на даний момент.

Найкращий сервіс по поверненню грошей від покупок, реальний висновок грошових коштів!

Повернення грошей з покупок, регулярні акції, зручний сайт. Користуюся - задоволена!

Найкращий сервіс по поверненню грошей від покупок, реальний висновок грошових коштів! Сервіс, в якому дійсно можна заощадити!

ВИВЕЛА ЗА 2016 РІК ПОНАД 100 ТИСЯЧ. ЗНАЮ РОБОЧИЙ LETY-КОД. ДІЛЮСЯ СЕКРЕТАМИ УСПІХУ.

Відмінний сервіс для отримання вигоди від покупок в інтернеті!