Learning in Lublin

УВАГА! До 31.05.2018 знижка на всі пакети 30€ !!!!

Люблін — місто в Польщі, столиця Люблінського воєводства. Люблін є одним з найстарших польських поселень. Ще в VI столітті на схилах пагорбу Чвартек почали осідати поселенці. Сьогодні Люблін — центр Люблінського воєводства, найбільше місто та промисловий, культурний і науковий осередок у Східній Польщі та на правобережжі Вісли. З огляду на велику кількість історичних пам'яток, спортивно-оздоровчих об'єктів та готельну базу місто є важливим туристичним центром.

Університети любліна

Абітурієнтів, які планують вступити до університетів Любліна, чекає подвійне задоволення, адже окрім якісної освіти у них буде можливість щодня гуляти чудовим містом, осередком пам’яток історії. Що ж стосується освіти, одним із найпрестижніших державних університетів вважається Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS), який було засновано ще у 1944 році. . Університет пропонує навчання на 60 напрямках і більш ніж 200 спеціальностях. Навчальний заклад співпрацює з програмою Erasmus, В університеті працює понад 150 різноманітних гуртків і танцювальних колективів, спортивних команд, отже студентам ніколи нудьгувати, вони завжди активно задіяні в цікаве життя університету.


Політехнічний Люблінський університет, який було засновано трошки пізніше попереднього ВУЗу – у 1953 році. Студенти мають змогу навчатися на одному з шести факультетів. Зазвичай технічні університети не дбають про розвиток мистецтва, проте Люблінський політехнічний університет є винятком. Студентське життя сповнене цікавих подій, адже в університеті створено музичні, танцювальні, а також театральні гуртки.

Серед всіх ВУЗів Любліна окремо потрібно виділити Медичний університет в Любліні (UM). Навчальний заклад було створено паралельно з Університетом Марії Кюрі, у 1944 році. У медичному університеті є 4 факультети. Кількість студентів, які вивчають фармацевтику, стоматологію, акушерство, перевищує 5,5 тисяч. Навчання проходить у групах розміром до 10 студентів, щоб його ефективність дійсно була високою.


Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ пропонує навчання І рівня (бакалаврат/ліценціат та інженерськy освіту), ІІ рівня (дворічне магістерське), повне п’ятирічне магістерське та навчання ІІІ рівня (аспірантура) польською та англійською мовами на нижче вказаних факультетах (відділах): теології; права, канонічного права та адміністрації; філософії; гуманітарних наук; суспільних наук; біотехнології та природничих наук; математики, інформатики та ландшафтної архітектури; іногородній факультет права та суспільних наук у місті Стальова Воля; колегіум інтердисциплінарних індивідуальних гуманітарно-суспільних студій.