יתרונות של עו״ד תעבורה מומחה

יתרונות של עו״ד תעבורה מומחה

כאשר אנחנו זקוקים לייעוץ משפטי בכל תחום שהוא חשוב שנפנה לאיש מקצוע מומחה ומיומן שיוכל להעניק לנו את השירות הטוב ביותר. עו״ד תעבורה יוכל להעניק לנו ייעוץ משפטי מותאם אישית לבעיה המשפטית שאנחנו מתמודדים איתה. עורך דין מומחה יוכל להסביר לנו מהן את החובות שלנו לפי חוק ומהן הזכויות שלנו. עו"ד דמיטרי אניקין יוכל לייצג אותנו במגוון מצבים שונים כמו למשל האשמה בגין נהיגה בשכרות, האשמה בגין התפרצות לצומת או האשמה בגין נהיגה מופרזת.

יש מגוון רחב מאוד של עבירות תנועה ונהגים רבים מבצעים במהלך השנים שהם נוהגים עבירות שונות. כאשר אנחנו מבצעים עבירת תנועה חמורה או מספר עבירות במסגרת זמן קצרה חשוב שנתייעץ עם עורך דין מה עלינו לעשות. הייעוץ של עורך הדין יוכל למנוע מאתנו עוגמת נפש רבה כמו קנסות כספיים כבדים או עונשים מסוג אחר.


עו״ד תעבורה ושלילת רישיון

עו״ד תעבורה יוכל לסייע לנו למנוע מצב בו ישללו לנו את הרישיון שלנו. כאשר אנחנו עומדים בפני האשמות תעבורה שונות אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאחד העונשים שאנחנו יכולים לקבל מבית המשפט או שלילת רישיון. אם אנחנו רוצים למנוע מצב בו בית המשפט ישלול לנו את הרישיון אנחנו יכולים לפנות לעורך דין תעבורה שינהל עבורנו משא ומתן לשם הסדר טיעון מול התובע במשפט שלנו.

ברוב הסדרי הטיעון יש להודות באשמה או באשמה מופחתת ובתמורה מקבלים עונש קל יותר הכולל קנס כספי או עבודות שירות (או גם וגם). גם במקרה בו ישללו את הרישיון שלנו במסגרת הסדר טיעון סביר מאוד להניח שמשך השלילה יהיה קצר יותר או שהשלילה תהווה חלופה לעונש חמור יותר כמו למשל זמן מאסר בפועל.


עו״ד תעבורה וייצוג בבית משפט לתעבורה

עו״ד תעבורה הוא עורך הדין שעלינו לשכור את השירות שלו כאשר אנחנו מהווים צד בתביעה בבית המשפט לתעבורה. במקרה שתובעים אותנו בגין תאונת דרכים או עבירת תנועה שלכאורה היינו מעורבים בהן עלינו לפנות לעורך דין מומחה בתחום זה שיעניק לנו את ההגנה המשפטית הטובה ביותר שנוכל לקבל. מומלץ מאוד לפנות לעורך דין מומחה שמכיר את לשון החוק הטוב וידע להעריך טוב מאוד מהם הסיכויים שלנו לצאת זכאים במשפט או לא. חשוב שלמן ההתחלה נהיה כנים עם עורך הדין לנו ולא נסתיר ממנו מידע שיכול להיות חיוני וחשוב למהלך התביעה – גם אם מידע זה הוא שלילי העיקרו ומציג אותנו באור פחות חיובי.