LARP Antares

Antareský zpravodaj

Nocte Bellator, na hradě Trűmmer došlo ke katastrofě!!!

Píše se rok 1, 4. věk. Je to jen pár dní, co nám začal nový věk a hned tu máme první smutnou zprávu. Na hradě Trűmmer došlo k výbuchu, který si vyžádal život minimálně jedné víly a tří elfů, zatímco dalších několik desítek bylo zraněno. Všichni zasažení patřili původně k uctívačům Luny. Poté, co byla poražena, šla část zbylých věřících uctít památku padlých v bitvě o hrad Trűmmer, právě zde ovšem některé čekal tragický konec.

Co neštěstí způsobilo, je zatím předmětem vyšetřování. Na veřejnost pronikla jenom část vzkazu nalezeného na místě. Je na něm logo zahalené osoby a nápis Nocte Bellator.

Počátek čtvrtého věku

Díky dříve zmíněným událostem se sešli zástupci antareských a vesárijských univerzit. Jednohlasně se shodli na tom, že jsou zažehnány největší krize 3. věku, mutanti již nikoho neohrožují a Luna, podněcující nenávist v zemích celého kontinentu, více není mezi námi. Proto bylo rozhodnuto, že začíná 4. věk našeho světa.

O nás z Antaresu

Jsme banda volnočasových pedagogů a nadšenců do LARPu. Vytváříme originální LARP s dlouhodobě navazujícím příběhem v rámci kroužku a tábora. Díky tomu jsme vytvořili unikátní a rozsáhlý svět Antares. V tomto světě jsou široké možnosti sebevyjádření prostřednictvím rolí, jejichž spektrum je takřka neomezené. Snažíme se jít hráči naproti. Celá hra je zaměřena hlavně na RP a co není zakázáno, je povoleno.