Magic Tallinn TalTech IT Kolledž

Magic Tallinn TalTech IT Kolledž on 13.04.2019 toimuv CTF võistlus (kutsetega)

Koostööd tehakse USA Magic korraldajatega - kliki siia

Osa saavad võtta kuni 20 noort küberkaitsjat vanuses 14-23. Tegemist on meeskonnavõistlusega, kus meeskonnas on 4 liiget. Kokku osaleb 5 meeskonda. Eestis osales kokku võistlusel 9 meeskonda ja üldse üle 30ne üle maailma.

........................................

Info USA võistlusest: (Eesti ajad võivad olla teised!!)

CTF 007: Saturday, April 13, 2019, 15:00- 20:00 GMT

(all GMT; adjust accordingly for local time)

15:00 GMT Doors Open

15-15:45 GMT Student Check-in

16:00 GMT Live Coverage Begins

16:30 GMT Competition Begins

19:30 GMT Competition Ends

20:00 GMT Live Coverage Ends

Eesti meeskonnad esindasid meid kõrgel: esikoha sai CyberSpike: Jasper Rebane (Pelgulinna Gümnaasium), Johannes Kadak (TTÜ Tartu Kolledž), Rao Zvorovski (Tartu Ülikool) ja Joonatan Jakobson (Laagri Kool). Neljanda koha sai Eestist Find the Flag: Julian Dinovski (Tallinna Polütehnikum), Vjatšeslav Maspanov (Tallinna Polütehnikum), Ervin German Žitnikov (Tallinna Laagna Gümnaasium), Dmitri Plotnikov(Tallinna Laagna Gümnaasium).

USAs osalesid kohapeal ka Paide Hammerbacki Põhikooli kaks meeskonda (lauljad ja tantsijad), kes nägid esimest korda võistlusele saabudes Linuxit. Kokkuvõttes jäid ka nemad edukatele 15 ja 17 kohale, mis on algajatele väga hea tulemus.

Täname juhendajaid ja korraldajaid: Aleksei Talisainen, Triin Muulmann, Birgy Lorenz, Oliver Kikas, Liia Opmann, Marje Meenov. Suured tänud Carrol kogukonnale, kes toetasid Eesti meeskondade osalemist nii Eestis kui USAs ja Thomas Beyard-i, kes meile sellist osalemise võimalust tutvustas.