KyberPähkel lõppvoor 19

Toimub 13.12.2019 TalTech Mektory (kutsetega)

Osalevad ainult eelregistreerunud asutused, kes viivad läbi koolivooru. Registreerumine oli avatud 13-24.09.2019

www.kyberpahkel.ee

Päevakava:

  • Saabumine 9:30
  • Aktiivne võistluse aeg 10:00-12:00 õpilastele. Võistluse viib läbi CTF Pärnu ja teised korraldajad.
  • Õpetajate töötuba 10:20-11:45 Kaido Kikkas, Taavi Eomäe, Palmi Rätte
  • Tunnustamine 12:20

Toetajad: Kaitseministeerium, Eesti Interneti SA, CTF Pärnu, Küberring, Kehtna Kutsehariduskeskus

Koolis toimuvas eelvoorus osalevad koolid kaardil - kliki siia

  • Audentese Gümnaasium
  • Audentese SG Otepää
  • Audru Kool
  • Ehte Humanitaargümnaasium
  • Emmaste Põhikool
  • Hagudi Põhikool
  • Hiiumaa Gümnaasium
  • Häädemeeste Keskkool
  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
  • Ilmatsalu Põhikool
  • Järvamaa Kutsehariduskeskus
  • Kanepi Gümnaasium
  • Kehtna Kutsehariduskeskus
  • Kehtna Põhikool
  • Kohtla-Järve Järve Kool
  • Kunda Ühisgümnaasium
  • Kurtna Kool
  • Küberring
  • Lagedi Kool
  • Lasnamäe Vene Gümnaasium
  • Lihula Gümnaasium
  • Loo Keskkool
  • Lüganuse Kool
  • Märjamaa Gümnaasium
  • Narva Keeltelütseum
  • Narva Kesklinna Gümnaasium
  • Narva Paju kool
  • Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  • Parksepa Keskkool
  • Peetri Lasteaed-Põhikool
  • Pelgulinna Gümnaasium
  • Põltsamaa Ühisgümnaasium
  • Pärnu Jaagupi Põhikool
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Pärnu Raeküla Kool
  • Pärnu Rääma Põhikool
  • Pärnu Ühisgümnaasium
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  • Rapla Täiskasvanute Gümnaasium
  • Rocca al Mare Kool
  • Rõuge Põhikool
  • Saku Gümnaasium
  • Tallinna 21. Kool
  • Tallinna 53. Keskkool
  • Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  • Tallinna Kunstigümnaasium
  • Tallinna Laagna Gümnaasium
  • Tallinna Rahumäe Põhikool
  • Tallinna Reaalkool
  • Tallinna Saksa Gümnaasium
  • Tallinna Tehnikagümnaasium
  • Tallinna Vaba Waldorfkool
  • Tallinna Õismäe Vene Lütseum
  • Tapa Gümnaasium
  • Tartu Erakool ProTera
  • Tartu Kutsehariduskeskus
  • Tootsi Lasteaed-Põhikool
  • Tõrva Gümnaasium
  • Tõstamaa Keskkool
  • Vastseliina Gümnaasium
  • Viimsi Kool
  • Viljandi Gümnaasium
  • Viljandi Kutseõppekeskus
  • Võru Gümnaasium
  • Võru Kreutzwaldi Kool
  • Vändra Gümnaasium