KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Kartlı Geçiş Sistemleri – Parmak izi okuyucu – Yüz Tanıma Sistemi – Plaka Tanıma Sistemi – Güvenlik Kamera Sistemi

Kartlı geçiş sistemleri bir binaya veya özel olarak belirlenmiş alanlara giriş ve çıkışların kontrolü için kullanılır. Bu sayede giriş çıkışlar kontrol altına alınmış olur. Kartlı geçiş sistemleri binanıza erişim kontrolü için uygun maliyetli bir sistemdir.

Standart anahtarlarda kopyalama işlemi çok kolayken kartlı sistemde master kart olmadan kart çoğaltılamaz. İstenirse kart üzerine kişinin fotoğrafı, kimlik bilgileri ve şirket logosu yazdırılabilir. Bu sayede karışıklıklar önlenmiş olur. Binanın tüm kartlı geçiş noktaları bilgisayar üzerinde raporlanır ve olası aksiliklerde alanlara kimin ulaşıp ne kadar kaldığı raporlanabilir.

Kartlı geçiş sistemi ile işyerlerinde personel giriş çıkış saatleride takip edilebilir. Aylık raporlarda personelin fazla mesaisi, çalışma saatleri hesaplanabilir. Yada işe gelmeyen personel takibi yapılabilir.

Kartlı Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

Manyetik kapı kartı içerisine gömülü bir metalik anten bobini sayesinde çalışan düşük frekanslı ve 125kHz bir kimlik kartıdır. İçerisindeki anten bobini sayesinde okuyucuya takılmadan yaklaştırılarak okunabilir. Manyetik kartlar isteğe göre anahtarlık şeklinde de alınabilir. Kart okuyucuları Master Kart ile yetki verilecek kartları sisteme tanıtılır. Kart içerisindeki sayısal kod okuyucu tarafından kaydedilir. Daha önceden içerisine tanımlanmış veriler sayesinde, kartın girişe yetkisi olup olmadığını kontrol eder ve yetkiliyse kapıyı açar. Sistem bir binanın birçok kapısına erişim sağlıyor ise, bilgisayar sisteminde kurulu bir yazılım ile tüm kapı geçişleri tek bir noktadan kontrol edilebilir.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

NEDEN BİZ

Türkiye'nin tüm bölgelerine hizmet veren firmamız;

10 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetine odaklanan profesyonel yenileme ve kurulum hizmetleri sunmaktadır. Tüm servis hizmetleri tam eğitimli personeller tarafından en yüksek mesleki standartlara uygun olarak yapılmaktadır.


  • Kaliteli İşçilik, üstün bilgi ve düşük fiyatları birleştiriyoruz.
  • İşimizi zamanında ve bütçesinde bitiriyoruz
  • Özel ve kurumsal müşteriler İçin profesyonel hizmet sunuyoruz.


Uzmanlıkla kurulmuş bir video gözetim sistemi için bizimle iletişim kurun.

Ücretsiz keşif ve montaj için 0 (312) 920 06 81 numaralı telefondan bizi arayın.

Kur Teknoloji – Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara

Kartlı Geçiş SistemleriKontrollü Geçiş SistemleriGöster geç AnahtarlıkPersonel Manyetik Yaka KartıBaskılı Göster geç Manyetik KartParmak İzi Okuma SistemleriRetina Okuma SistemleriYüz Tanıma Sistemleri