Попередня реєстрація на курси 2019

Учителі, які працюють за індивідуальною формою навчання (дуальна форма) Доманівський район

І сесія ­ 08.01–10.01;

ІІ сесія – 28.03–29.03;

ІІІ сесія – 17.06.–19.06

Учителі, які працюють за індивідуальною формою навчання (дуальна форма) Доманівський район

І сесія – 08.01–10.01;

ІІ сесія – 28.03–29.03;

ІІІ сесія – 17.06–19.06

Завідувачі та методисти науково-методичних установ управлінь, відділів освіти міських, сільських, селищних, районних рад, один раз на місяць (23.01; 20.02; 20.03; 24.04;15.05; 05.06; 18.09; 23.10; 20.11; 18.12)

Завідувачі та методисти науково-методичних установ управлінь, відділів освіти міських, сільських, селищних, районних рад, один раз на місяць (23.01; 20.02; 20.03; 24.04; 15.05; 05.06; 18.09; 23.10; 20.11; 18.12)

Керівники опорних шкіл та їх філій (директори, заступники директорів, завідувачі філій, заступники завідувачів філій), один раз на місяць

(24.01; 21.02.; 21.03; 25.04; 16.05; 06.06; 19.09; 24.10; 21.11; 19.12)


Учителі української мови та літератури

08.01–25.01

Учителі математики

08.01–25.01

Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» з проблеми «Медико-санітарна підготовка»

08.01–25.01


Учителі історії та правознавства із курсом «Громадянська освіта» (І, вища категорія)

08.01–25.01


Учителі географії та економіки зі спецкурсом «Фінансова грамотність»

08.01–25.01


Учителі інформатики, математики

08.01–25.01


Учителі трудового навчання та технологій зі спецкурсом «Методика викладання креслення» (учителі обслуговуючих видів праці

08.01–25.01


Учителі англійської мови

08.01–25.01


Керівники інтернатних закладів освіти (директори, заступники директорів)

08.01–25.01


Учителі початкових класів (2 клас)

08.01–25.01


Керівники ЗЗСО, фахівці предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного, філологічного циклу

08.01–25.01


Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія)

08.01–25.01


Керівники ЗЗСО, фахівці предметів природничо-математичного циклу, технологічного та спортивного напряму

08.01–25.01


Бібліотекарі закладів загальної середньої освіти

08.01–18.01


Керівники краєзнавчих гуртків (керівників музеїв)

08.01–18.01


Вихователі ЗДО (І, вища категорії)

08.01–18.01


Вихователі ЗДО «Різновікові групи»

08.01–18.01


Учителі початкових класів (3 клас), очно-дистанційна форма

І сесія – 16.01–18.01; дистанційний етап – 19.01–25.09; ІІ сесія – 13.06–14.06


Учителі української мови та літератури

21.01–08.02

Учителі образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»

21.01–08.02

Учителі початкових класів (3 клас), очно-дистанційна форма

І сесія 23.01–25.01;

дистанційний етап – 26.01–15.05

ІІ сесія – 20.06–21.06



Керівники ЗЗСО, фахівці предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного, філологічного циклу

28.01–15.02

Учителі математики

28.01–15.02

Учителі фізики і астрономії, математики

28.01–15.02



Учителі біології і екології, хімії

28.01–15.02

Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» з проблеми «Медико-санітарна підготовка»

28.01–15.02

Учителі історії та правознавства із курсом «Громадянська освіта» (І, вища категорія)

28.01–15.02

Учителі музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»

28.01–15.02

Учителі географії та економіки зі спецкурсом «Географія: регіони та країни»

28.01–15.02

Учителі зарубіжної літератури і російської мови та інтегрованого курсу «Література»

28.01–15.02

Учителі інформатики, математики

28.01–15.02

Учителі початкових класів (3 клас)

28.01–15.02

Учителі початкових класів зі с/к «Робота вихователів ГПД та шкіл-нтернатів»

28.01–15.02

Практичні психологи, соціальні педагоги, методисти психологічної служби зі спецкурсом «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу щодо вирішення проблемних ситуацій у житті та навчанні»

28.01–15.02

Логопеди, дефектологи закладів освіти інтернатного типу

28.01–15.02

Учителі англійської мови

28.01–15.02

Керівники гуртків музично-естетичного напряму 21.01­–01.02

Вихователі ЗДО із проблеми «Ранній вік»)

21.01–01.02

Учителі української мови та літератури

11.02–01.03

Учителі початкових класів (2 клас), очно-дистанційна

І сесія – 13.02–15.02;

дистанційний етап – 16.02–12.06

ІІ сесія – 26.09–27.09


Вихователі ЗДО

(І, вища категорія)

04.02–15.02

Вихователі ЗДО із проблеми «Ранній вік»

04.02–15.02

Керівники ЗЗСО, фахівці предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного, філологічного циклу

18.02–07.03

Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія)

18.02–07.03

Практичні психологи, соціальні педагоги, методисти психологічної служби зі спецкурсом «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу щодо вирішення проблемних ситуацій у житті та навчанні»

18.02–07.03

Учителі математики

18.02–07.03

Учителі хімії

18.02–07.03

Педагоги-організатори

18.02–07.03

Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» з проблеми «Медико-санітарна підготовка»

18.02–07.03

Учителі історії та правознавства з курсом «Громадянська освіта» (спеціалісти, ІІ категорія)

18.02–07.03

Учителі музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»

18.02–07.03

Учителі географії та економіки зі спецкурсом «Краєзнавство»

18.02–07.03

Учителі зарубіжної літератури і російської мови

18.02–07.03

Учителі англійської мови

18.02–07.03

Вихователі шкіл-інтернатів

18.02–07.03

Учителі початкових класів (2 клас)

18.02–07.03

Учителі біології і екології

18.02–07.03

Учителі інформатики

18.02–07.03

Директори закладів ЗДО, які суміщають посаду вихователя

18.02–01.03

Учителі української мови та літератури

04.03–22.03

Вихователі ЗДО «Різновікові групи»

04.03–15.03

Учителі історії та правознавства з курсом «Громадянська освіта» (І, вища категорія)

11.03–29.03

Учителі-логопеди, учителі-дефектологи ЗДО

11.03–29.03

Учителі-логопеди, учителі-дефектологи ЗДО

11.03–29.03

Учителі математики

11.03–29.03

Учителі образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»

11.03–29.03

Учителі української мови та літератури

11.03–29.03

Учителі фізики і астрономії

11.03–29.03

Учителі хімії, біології і екології

11.03–29.03

Педагоги-організатори

11.03–29.03

Учителі фізичної культури та керівники гуртків спортивного напряму (І, вища категорії)

11.03–29.03

Тренери «ДЮСШ»

11.03–29.03

Учителі історії та правознавства з курсом «Громадянська освіта» (І, вища категорія)

11.03–29.03

Музичні керівники ЗДО

11.03–29.03

Учителі зарубіжної літератури і російської мови

11.03–29.03

Учителі інформатики

11.03–29.03

Учителі англійської мови

11.03–29.03

Керівники еколого-натуралістичних гуртків

11.03–22.03

Директори малокомплектних ЗДО (від 1 до 3 груп)

18.03–29.03

Учителі початкових класів (2 клас) очно-дистанційна форма І сесія 27.03 - 29.03

11.03–29.03

Вихователі шкіл-інтернатів 01.04 - 19.04

Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія) 01.04 -19.04

Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія)

01.04–19.04

Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія) 01.04 - 19.04

Учителі української мови та літератури

Учителі математики, фізики, інформатики

01.04–19.04

Заступники директорів із виховної роботи 01.04 - 19.04

Учителі основ здоров'я 01.04 -19.04

Учителі фізичної культури та керівники гуртків сортивного напряму (І, вища категорії)

01.04–19.04

Учителі історії та правознавства з курсом "Громадянська освіта" (І, вища категорія) 01.04 - 19.04

Учителі трудового навчання та технологій зі спецкурсом"Методика викладання креслення" 01.04 -19.04

Учителі англійської мови

01.04–19.04

Керівники закладів позашкільної освіти (директори, заступники директорів), методисти (завідувачі відділу), культорганізатори ЗПО

25.03–05.04

Учителі природознавства

01.04 - 12. 04

Директори малокомплектних ЗДО

01.04–12.04

Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія)

08.04–26.04

Учителі фізичної культури та керівники гуртків сортивного напряму (І, вища категорії) 15.04 - 03.05

Учителі початкових класів, які праюють в умовах малочисельних класів (клас-комплект, індивідуальне навчання)

15.04–03.05

Учителі української мови та літератури, очно-дистанційна форма навчання

І сесія – 22.04–24.04

Учителі англійської мови, очно-дистанційна форма навчання

І сесія – 22.04–24.04

Учителі хімії, біології очно-дистанційна форма навчання

І сесія – 22.04–24.04

Бібліотекарі закладів загальної середньої освіти

22.04–03.05


Керівники гуртків з науково-технічного напряму

22.04–03.05


Вихователі-методисти ЗДО

(за посадою)

22.04–03.05



Керівники гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

22.04–03.05


Директори закладів дошкільної освіти, які суміщають посаду вихователя

22.04–03.05


Практичні психологи зі с/к «Організація системи психологічного супроводу в умовах інклюзивного навчання»

22.04–03.05



Медичні сестри, дієтсестри закладів загальної середньої освіти

22.04–03.05


Фізінструктори ЗДО

22.04–03.05


Учителі основ здоров’я зі спецкурсом «Впровадження проекту «Вчимося жити разом»

03.06–07.06




Учителі історії та правознавства із курсом «Громадянська освіта» (І, вища категорія)

03.06–07.06


Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва, керівники студій зі спецкурсом «Художній дизайн»

03.06–07.06


Учителі біології і екології,

10.06–14.06



Учителі природознавства,

10.06–14.06



Учителі фізичної культури з проблеми «Лікувальна фізична культура»

10.06–14.06


Керівники краєзнавчих та еколого-натуралістичних гуртків, керівники музеїв

10.06–14.06


Учителі російської мови та інтегрованого курсу «Література», зарубіжна література, які викладатимуть у 11 класі

10.06–14.06



Учителі англійської мови

(І, вища категорії)

10.06–14.06


Вихователі шкіл-інтернатів

10.06–14.06

Директори ЗДО (від 4 до 24 груп)

10.06–14.06


Соціальні педагоги зі спецкурсом «Формування відповідальної поведінки, культури здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я»

10.06–14.06




Учителі англійської мови, очно-дистанційна форма навчання, І сесія - 10.06-12.06


Учителі початкових класів (1 клас) із проблеми «Нова українська школа: реалізація компетентнісного підходу у початковій школі» (за освітньою програмою «Інтелект України»)

10.06-14.06



Учителі математики

17.06–21.06




Учителі природознавства

17.06–21.06

Учителі історії та правознавства з курсом «Громадянська освіта»

(І, вища категорія)

17.06–21.06


Учителі інформатики зі спецкурсом «Основи 3-D графіки»

17.06–21.06




Учителі німецької мови

17.06–21.06

Вихователі груп продовженого дня

17.06–21.06


Вихователі груп продовженого дня

17.06–21.06




Учителі української мови та літератури 02.09-20.09

Учителі української мови та літератури (дуальна форма навчання), І сесія

02.09–04.09


Учителі математики (І та вища категорії) (дуальна форма навчання), І сесія

02.09–04.09




Учителі фізичної культури зі

спецкурсом «Методика навчання футболу»

02.09-20.09

Учителі зарубіжної літератури і російської мови (І, вища категорії)

02.09–20.09


Учителі, які працюють за індивідуальною формою навчання (дуальна форма навчання),

І сесія

02.09–04.09




Практичні психологи зі спецкурсом «Використання креатотехнологій у професійній діяльності працівника психологічної служби» (дуальна форма навчання), І сесія

02.09–04.09


Учителі історії та правознавства з курсом «Громадянська освіта» (керівники методичних об’єднань, творчих груп, методисти НМУ) (дуальна форма навчання), І сесія

02.09–04.09




Заступники директорів із виховної роботи

09.09-27.09

Учителі зарубіжної літератури, української мови і літератури з проблеми «Міжпредметна інтеграція на уроках літератури» (дуальна форма навчання), І сесія

09.09–11.09


Учителі фізики, інформатики та астрономії

09.09–27.09




Учителі основ здоров’я, (дуальна форма навчання), І сесія

09.09-11.09

Учителі основ здоров’я

09.09–27.09


Керівники гуртків туристського напряму (зі стажуванням)

09.09–27.09




Учителі зарубіжної літератури і російської мови

(І, вища категорії)

09.09-27.09

Асистенти вчителів ЗЗСО, які працюють в інклюзивних групах, класах (дуальна форма навчання), І сесія

09.09–11.09


Учителі початкових класів

09.09–27.09




Вихователі ЗДО (спеціалісти)

09.09–27.09


Вихователі ЗДО (спеціалісти)

16.09-04.10

Вихователі ЗДО (спеціалісти, ІІ категорія)

16.09-04.10


Вихователі ЗДО (м. Южноукраїнськ)

16.09–04.10




Вихователі ЗДО (І, вища категорії)

02.09-13.09


Бібліотекарі закладів загальної середньої освіти

02.09-13.09




Керівники гуртків музично-естетичного напряму

16.09-27.09

Педагоги-організатори

02.09-06.09


Учителі історії та правознавства з курсом «Громадянська освіта» (спеціалісти, ІІ категорія)

02.09-06.09




Директори, інструктори, інженери відповідальні за ОП

02.09-06.09

Керівники гуртків музично-естетичного напряму (хореографія)

09.09-13.09


Учителі трудового навчання (технічні види праці, нефахівці)

09.09-13.09




Практичні психологи, методисти психологічної служби зі спецкурсом «Формування батьківських компетентностей щодо розвитку гармонійної особистості дитини»

09.09-13.09

Учителі інтегрованого курсу «Мистецтво» на міжпрофесійних засадах»

09.09-13.09


Керівники гуртків музично-естетичного напряму (хореографія)

16.09-20.09




Вихователі шкіл-інтернатів

16.09-20.09

Керівники гуртків науково-технічного напряму

23.09-27.09


Учителі географії та економіки зі спецкурсом «Географічний простір Землі»

23.09-27.09