Навчально методичний центр

професійно - технічної освіти Чернігівської області


Дистанційне навчання педагогів
«Технології ніколи не замінять вчителя. Але вчитель, який ефективно застосовує технології для розвитку своїх учнів, замінить того, хто цими технологіями не володіє»- Шеріл Нуссбаум-Біч.

Шановні колеги!

Раді вітати вас на сайті дистанційного навчання педагогів !

Дистанційні курси “Цифрові технології в освітньому просторі створено для педагогічних працівників професійно-технічної освіти Чернігівської області та педагогів, які прагнуть використовувати хмаро орієнтовані технології у навчанні. Їх мета – допомогти викладачам, майстрам, практичним психологам та соціальним педагогам опанувати нові інформаційні технології, залучити інтернет-ресурси до викладання предметів, планування навчально-виховної роботи. Запрошуються до участі активні, творчі педагоги, яким не байдужий стан сучасного освітнього процесу та їх особиста роль у ньому. Немає значення, який предмет Ви викладаєте, головне – бажання пізнавати нове, учитися самому і вчити цьому учнів.

Директор НМЦ ПТО Чернігівської області - Гріненко Віктор Володимирович

Дистанційні курси - це можливість підвищення кваліфікації в зручний для вас час, без стресів, незалежно від місця перебування, зручний індивідуальний графік. Головною перевагою дистанційного навчання є те, що не потрібно нікуди їхати, достатньо зареєструватися і обрати найбільш цікавий для себе курс.

Тьютор курсу - Деружинська Світлана Михайлівна, викладач Ніжинського професійного аграрного ліцею (svitlanaderuzhinska@gmail.com)