ROZSTRZYGNIĘCIE ConKURSu

Kochani ConKURSowicze!

ConKURS, który dla Was przygotowaliśmy, miał 12 odsłon i zawierał 60 pytań w różny sposób związanych z oblubionymi Beskidami. Pytaniami opublikowanymi przed letnimi obozami zakończyliśmy tegoroczną edycję ConKURSU. Zacięta rywalizacja toczyła się do samego końca. Dziewczyny nie odpuściły i kolejny raz przysłały komplet odpowiedzi, nie dopuszczając chłopaków do najściślejszej czołówki klasyfikacji!

Niezaprzeczalnie palmę pierwszeństwa dzierży Weronika Ciągała, która kilkoma punktami prześcignęła Sylwię Smelę oraz Helenę Bremer. Wszystkie dziewczyny zdobyły po ponad 50 punktów w klasyfikacji generalnej! Gratulujemy wytrwałości i dociekliwości!

W trakcie trwania zabawy otrzymaliśmy łącznie dużo ponad pół tysiąca odpowiedzi na nasze pytania, co każdorazowo motywowało nas do wymyślania kolejnych. Dziękujemy, że byliście wodą na ten młyn!

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w tegorocznych zmaganiach wiedzowych. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam poznać beskidzkie tajemnice i zachęciliśmy do poszukiwania ciekawostek związanych z terenem uprawnień i nie tylko.

Szczegóły ConKURSU znajdują się tutaj