PODSUMOWANIE SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO


Powoli opadają emocje po spotkaniu organizacyjnym i pierwszej nieformalnej integracji (okazja do kolejnej już we czwartek), więc spieszymy z krótkim podsumowaniem.


Naszym głównym kanałem przesyłania informacji będzie lista mailingowa, więc kto jeszcze nie podał nam swojego adresu, niech uczyni to czym prędzej poprzez formularz (w razie czego można się później wypisać z listy).


W zakładce MATERIAŁY znajdziecie wczorajszą prezentację do wglądu dla obecnych i nieobecnych na spotkaniu.


Najistotniejsze informacje na teraz:


  • Zapisy na kurs potrwają do 8 grudnia – jeszcze w tym tygodniu prześlemy Wam odpowiednie formularze oraz instrukcje jak zapisać się na kurs. Niezdecydowanym dajemy czas do 8 grudnia, lecz szkolenie w postaci wykładów i wyjazdów rozpoczyna się już teraz i warto brać w nim udział od samego początku.


  • Serdecznie zapraszamy na najbliższe wykłady w Sali konferencyjnej na Zyblikiewicza 2b o 18:00
  1. czwartek 26.10 wykład „Terenoznawstwo”, na którym poznacie podstawy pracy z mapą i orientacji w terenie
  2. wtorek 31.10. wykład „Jak to jest na kursie” - dowiecie jak od początku do końca wygląda kursowa dniówka; jak spędzamy wieczory w schronisku; jak przygotować się do wyjazdu; co zabrać i dlaczego nie brać ze sobą pasztetu; jak, czym i dlaczego warto oklejać mapę; jakie umiejętności da Wam kurs i jak wpłyną one na Wasze życie prywatne i zawodowe; jaka jest średnia małżeństw zawieranych po kursie; a także jak kurs zmienia życie i dlaczego #pokursie nie jest ono takie samo.


  • W trakcie wykładów będzie można zapisać się na pierwszy kursowy wyjazd, który odbędzie się 11-12 listopada w Gorcach. Od czwartku zapisy na wyjazd będą prowadzone również przez internet - prześlemy Wam arkusz do zapisów oraz szczegóły zaplanowanych tras. Do udziału w wyjeździe szczególnie zachęcamy zwłaszcza osoby po 30tce, ponieważ będziemy od nich zbierać informacje, które przekażemy później do zarządu Koła SKPG, w celu potwierdzenia udziału w kursie.


Na każdym wykładzie obecny będzie ktoś z kierownictwa, więc jeżeli kotłują się Wam w głowach jeszcze jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Można się z nami również kontaktować przez adres email kurs1719@gmail.com


Zachęcamy do zaglądania do kalendarza znajdziecie tam rozpiskę wyjazdów na najbliższe miesiące oraz informację o innych Kołowych lub okołogórskich wydarzeniach.


Ponadto zapraszamy na kursowego facebooka oraz zachęcamy do dołączenia do grupy.


Do zobaczenia wkrótce!

Kierownictwo Kursu 1719