Kreativní šití

4.10. 2018 Naše první šití

Seznámily jsme se s vyšíváním - jak funguje vyšívací rámeček, na jaké tkaniny vyšívat, jakou použít bavlnku a jehlu. Cílem je naučit se základní ruční stehy, které budeme potřebovat pro další projekty.

Holky bavilo hlavně vybírání bavlnek podle barev.

Posuďte sami:

11.10. 2018 Náušnice

Použily jsme barevný filc, korálky, pevnou nit, bižuterní komponenty a spoustu fantazie. Holky si moc užily kombinování barev. Všem náušničky opravdu moc sluší. Nakonec se k nám přidal i Honzík. Fešák, co? ;-)

18.10. 2018 NÁKRČNÍKY

Tentokrát nám vznikly pouze originální výrobky. U výběru látek jsme se trošku zapotily, ale nakonec si každá švadlenka vybrala podle svého vkusu.

25.10.2018 Spony do vlasů

Pracovali jsme hlavně s filcem a použili jsme stroj Big Shot pro výřezy tvarů. Holky byly velice kreativní a nejen holky. Tentokrát s námi pracoval i Honzík.

1.11. Stahovací vak

1. část BARVENÍ

Dnes jsme si nachystaly pohledovou stranu stahovacího vaku. Používaly jsme barvy na textil ve spreji s šablonami, razítka, fixy na textil, třpytivé textilní kontury a textilní barvy nafukovací. Kdybychom měli více možností, určitě by je děvčata využila. Kreativita z nich doslova prýštila ;-D Myslím, že se všechny těšíme na příště, až si vak sešijeme.

8.11. 2018 Stahovací vak

2. část ŠITÍ

Holky se už nemohly dočkat a dnes to konečně přišlo. Dokončily jsme stahovací vaky! Všechny jsou moc vydařené a jejich majitelky jsou náležitě hrdé a spokojené.

A ještě jeden batůžek ;-)

Liduška musela odejít dříve. Její výtvor jsme vyfotily trošku později.

15.11.2018 Levandulové voničky

Dnešní kroužek voněl po levanduli. Ušily jsme si voničky pro klidné spaní nebo jen tak na provonění šatní skříně. Užily jsme si kombinování barev, přišívání bambulek a matracový steh ;-)

Lehce vánoční, narozeninový a veselý kroužek

Včera jsme si vytvořily vánoční ozdobu na stromeček. Naučily jsme se bambule a některé nové vyšívací stehy. Užily jsme si spoustu legrace. Na přání děvčat na závěr přikládám bonusové fotky ;-)

BONUSY

29.11.2018 Chlupatý deníček

Fotky najdete TADY