Trainingen

Trainingsschema voor 2020 -2021.

De kleuterlessen zoals je ze altijd gekend hebt, vallen onder het multimove label van de vlaamse overheid en focussen op motoriek en bewegingsleer (Onze trainers hebben ook een multimove attest). De inhoud van de lessen is niet gewijzigd.

Bovenop deze kleuterlessen hebben we een specifieke training voor de kleuters uit de 3e kleuterklas waar er meer specifiek geoefend wordt op toestelturnen. Dit is kleuters 3 (gym). Kleuters uit 3e kleuterklas kunnen deze training volgen of de multimove training of beide.

*Lessen gemarkeerd met * zijn toegankelijk na selectie van de gymnast.

** Recreademo en Demo groepen zijn enkel toegankelijk voor gymnasten die ook in een andere groep ingeschreven zijn (AGH/AGD/Acro/RG). Enkel inschrijven voor demogroep is niet mogelijk.

Maandag

09u30-10u30 Keep Fit +

17u00-18u00 Recrea Meisjes 1e - 2e leerjaar groep 1

17u30-18u30 Recrea Meisjes 3e - 4e leerjaar groep 1

18u30-19u30 Recrea Meisjes 3e - 4e leerjaar groep 2

18u00-20u30 Competitie Meisjes 13-16j *

20u15-21u15 Aerobics


Dinsdag

17u30-20u00 Competitie Meisjes 9-12j *

18u00-20u00 Competitie Jongens +9j *


Woensdag

13u00-14u15 Ritmische Gym

14u15-15u15 Kleuters 2&3 (multimove)

15u30-16u30 Kleuters 1&2 (multimove)

17u00-18u00 Recrea Jongens 1 - 3e leerjaar (onder voorbehoud)

17u45-18u45 Recrea Meisjes 1e - 2e leerjaar groep 2

16u30-18u30 Competitie Meisjes & Jongens 7-8j *

18u00-19u30 Competitie Meisjes +13j *

19u00-20u30 Demo *


Donderdag

18u00-19u30 Recrea demo **

20u30-22u00 Omnisport


Vrijdag

16u30-17u30 Recrea Meisjes 1e - 2e leerjaar groep 3

17u00-18u30 Recrea+ -12j *

17u30-18u30 Recrea Meisjes 3e - 4e leerjaar groep 3

18u00-19u30 Recrea Jongens vanaf 4e leerjaar

18u30-20u00 Competitie Meisjes +13j *

19u30-21u00 Demo * **

Zaterdag

8u00-10u00 Competitie jongens +9j *

9u00-11u00 Competitie Meisjes & Jongens 7-8j * (onder voorbehoud)

9u00-10u00 Kleuters 3 (gym)

10u00-12u00 Recrea Meisjes 3e-4e middelbaar

10u00-12u00 Recrea Meisjes vanaf 5e middelbaar

10u00-12u30 Competitie Meisjes & jongesn +17j * & Recrea + +12j *

12u30-14u30 Recrea Meisjes 5e-6e leerjaar

12u30-14u30 Recrea Meisjes 1e & 2emiddelbaar

17u00-19u00 Acrogym gevorderden * (onder voorbehoud)


niet in turnzaal, locatie wordt binnenkort gespecifieerd

9u00- 10u00 kleuters 2 (multimove)

10u00-11u00 kleuters 3 (multimove)

11u00 - 12u00 kleuters 1 (multimove)

Zondag

8u30-11u00 Competitie Meisjes 9-12j *

11u00-12u00 G-Gym