KONKURS

Miło nam poinformować, że w IV konkursie ekologicznym dla studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Towaroznawcze Oddział Krakowski oraz Zespół ds. Społecznej Odpowiedzialności UEK w ramach 4. Tygodnia Ekologii UEK zwyciężyli Pani Katarzyna Białecka i Pan Artur Brzózka, którzy przygotowali projekt pt. "UEKologiczny". Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie za ciekawe i inspirujące pomysły oraz za zaangażowanie w dbałość o nasze środowisko naturalne.IV KONKURS EKOLOGICZNY ORGANIZOWANY DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE


Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej już edycji konkursu ekologicznego!


CO JEST PRZEDMIOTEM KONKURSU?

Przedmiotem konkursu jest przedstawienie w formie projektu pomysłu na przekonanie ludzi do prawidłowego segregowania odpadów. Pomysł może być przewidziany do wdrożenia na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie lub mieć bardziej uniwersalny charakter i dotyczyć całego społeczeństwa.

KTO JEST ORGANIZATOREM KONKURSU?

Organizatorem Konkursu jest Polskie Towarzystwo Towaroznawcze Oddział Krakowski oraz Zespół ds. Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KONKURSU?

Uczestnikami Konkursu mogą być studenci oraz pracownicy UEK. Uczestnikami konkursu nie mogą być członkowie jury konkursowego.

NAGRODY

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

W konkursie nagrodzone zostaną trzy najlepsze pomysły.

W przypadku szczególnie interesujących prac organizator konkursu zastrzega sobie prawo do podjęcia współpracy z ich autorami zmierzającej do ich rozpowszechnienia lub wdrożenia.


Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu zawarte są w regulaminie dostępnym u organizatora oraz na stronach internetowych związanych z wydarzeniem.

Rozwiązanie konkursu odbędzie się we wtorek 14 maja 2019 r. podczas 4-tego Tygodnia Ekologii UEK. Dokładna godzina i miejsce zostaną podane w terminie późniejszym.


Jeżeli masz pomysł jak skutecznie przekonać ludzi do prawidłowego segregowania odpadów weź sprawy w swoje ręce, wykaż się inicjatywą! Zgłoś się do naszego konkursu i przedstaw nam swój pomysł. Może to właśnie on zostanie zrealizowany?

Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 kwietnia 2019 r.

Liczymy na Wasze zaangażowanie! Śledźcie naszą stronę oraz wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami.