Як зареєструвати університетську поштову скриньку

Для початку авторизуйтесь в системі авторизації AuthProxy

Для того щоб отримати логін та пароль потрібно звернутися в кім.101 (знаходяться в червоному корпусі). Отримання логіну та паролю відбувається безпосередньо у присутності співробітника що реєструється при наявності посвідчення співробітника Універсітету.

Після того як Ви отримаєте (зареєтруєте) логін та пароль в кім.101 (система AuthProxy) потрібно вибрати один із запропонованих почтових серверів університету та створити на ньому поштову скриньку.УВАГА: Якщо ви вже зареєстровані в системі https://student.triton.univ.kiev.ua/ то з особистого кабінету можна перейти до своєї поштової скриньки НЕ РЕЄСТРУЮЧИСЬ.

Аналогічно з університетською системою дистанційного навчання (Загально-університетська система автоматизації навчального процесу Moodle) : якщо ви авторизовані в системі тритон, то Вам вже не треба реєструватися, ви автоматично потрапите у ваш особистий кабінет Загально-університетської системи автоматизації навчального процесу

Виберіть один із поштових серверів університету

1) mail.knu.ua. Відповідальний від університету сектор мережевих технологій (Registration info).

P.S. З усіх питань з поштою звертайтеся за адресою univ-admin@univ.kiev.ua або по телефону чергового адміністратора 521-33-47 або 22-99


2) mail.univ.kiev.ua. Відповідальний від університету сектор мережевих технологій.

P.S. З усіх питань з поштою звертайтеся за адресою univ-admin@univ.kiev.ua або по телефону чергового адміністратора 521-33-47 або 22-99


3) mail.univ.net.ua. Відповідальний від університету Загороднюк Сергій Петрович.

P.S. З усіх питань з поштою звертайтеся за адресою ambulance@univ.net.ua або по телефону чергового адміністратора 526-12-14
ІОЦ завершив роботи з переведення корпоративної пошти на нове доменне ім'я

22.09.2015

В рамках програми інформатизації та розпорядження ректора університету Л.В.Губерського, інформаційно-обчислювальним центром (ІОЦ) завершено роботи з переведення корпоративної пошти на нове доменне ім'я. Службовий поштовий сервер mail.univ.kiev.ua буде підтримуватись ІОЦ весь необхідний період експлуатації.


Для переведення всіх співробітників та студентів університету на використання корпоративної пошти передбачено декілька етапів. На першому етапі цю процедуру виконають викладачі університету, на другому - студенти.


Переведення інших категорій співробітників на нову корпоративну пошту буде відбуватися за ініціативи керівників відповідних напрямків та тільки після виконання ряду технічних процедур.


При реєстрації поштових скриньок рекомендуємо попередньо ознайомитися з інструкцією та правилами використання корпоративної пошти. Для реєстрації службової скриньки скористайтесь посиланням - http://mail.knu.ua/.

http://knu.ua/news/6869

https://www.facebook.com/rpd.official/posts/951357258264418