KNSTWRK treedt dit keer uit haar vertrouwde omgeving, het binnenfort in Fort 5 in Edegem en programmeert een solo dansvoorstelling van hedendaags danseres Beau De Lathouwer in de Hoogmis in Edegem.Â
Op zondag 24 september zal Beau een choreografie tonen op klassieke muziek van Ludovico Einaudi, live begeleidt door pianist Pieter De Keuster. Een tweede choreografie is een hedendaagse danscreatie waar lichaam en muziek elkaar ontmoeten.
Beau De Lathouwer studeerde hedendaags dans aan de kunsthumaniora in Wilrijk. Vandaag volgt ze een opleiding bij P.A.R.T.S. in Brussel, een internationaal hoog aangeschreven school voor hedendaagse dans, onder impuls van Anne Teresa De Keersmaeker en Rosas. Hiervoor werd ze geselecteerd uit meer dan 1.200 kandidaten.
Zondag 24 september vanaf 15 uur
In de tuin van de Hoogmis in Edegem, Strijdersstraat 28.
Gratis