Новини

10 квітня 2019 р.

Вітаємо наших студентів: Боровика Р. (гр. ТРМП-17), Ратинського А. (гр. АМ-17/1) та Ніколаєнка К. (гр. ТРМП-17) (викладачі - Біла Т.В., Богданов І.М.), які посіли третє командне місце на олімпіаді з інженерної графіки, серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.

Щиро пишаємось своїми талановитими студентами і зичимо подальших визнань!

9 квітня 2019 р.

ПАТ КБ "ПриватБанк" організовано екскурсію для студентів групи ОВ-16 та ОД-16. Студентів та викладачів ознайомили з програмою для проходження в практики в оnline-режимі.

4 квітня 2019 р.

На базі нашого коледжу відбувся конкурс "Кращий слюсар 2019". Вітаємо студентів групи ТРМП-15 Кравченка Юрія та студента групи АМ-17/1 Ольоленка Ростислава (керівник - Калита В.М.), які посіли перше місце та проявили високу майстерність.

Наші хлопці наймайстерніші!

25 березня 2019 р.

К.т.н., доцент кафедри виробництва, ремонту та матеріалознавства НТУ, Кущ Олексій Іванович, звернувся до студентів, які отримують у цьому році дипломи молодшого спеціаліста із пропозицією отримати ступінь бакалавра за спеціальністю «Прикладна механіка» у Національному транспорному університеті, навівши переваги навчання в університеті. Студенти зацікавилися можливістю продовжити навчання за набутою спеціалізацією, та розширити рамки подальшої професійної реалізації.


06 березня 2019 р.

Відбулась зустріч студентів коледжу з українським поетом, театральним діячем, науковцем та викладачем НТУУ "КПІ", Віталієм Вадимовичем Іващенком присвячена до свята весни "Поезія кохання".

5 березня 2019 р.

Завідувач кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", д.т.н., професор Шевчук Степан Прокопович запросив студентів коледжу технічних спеціальностей до вступу в університет.

26 лютого 2019 р.

Студенти групи СП-17 відвідали майстер-клас з китайської грамоти. Море нових вражень, навичок і звісно гарний настрій. Дякуємо бібліотеці ім. В. Сосюри за запрошення.

21 лютого 2019 р.

Відбулась зустріч студентів коледжу з письменницею Ю.Д. Ємець-Добронравовою.

14 лютого 2019 р.

Викладачі коледжу Малинка Т.В та Чівіленко Л.А. прийняли участь у ІІ Всеукраїнській конференції "Нові інформаційні технології управління бізнесом".

13 лютого 2019 р.

Відбувся концерт до Дня закоханих "Кохай, бо час тебе не жде''.

13 лютого 2019 р.

Київський національний університет культури і мистетств запросив наших студентів гр. Д-16/1 (куратор групи - Білан Я.А.) на День відкритих дверей. Студенти ознайомились із умовами вступу до університету та прийняли участь в екскурсії по території та спеціально обладнаним аудиторіям та лабораторіям навчального закладу.

6 лютого 2019 р.

Завідувач кафедри «Фізики металів» Інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ" к.т.н., доцент Іващенко Євген Вадимович запросив студентів коледжу технічних спеціальностей до вступу в університет.

22 січня 2019 р.

Студенти коледжу взяли участь у щорічній акції - Живий ланцюг Соборності з нагоди Дня Соборності України. Акція відбулась на мосту Патона.

28 листопада 2018 р.

Відбулись святкові заходи, присвячені 50-річчю коледжу.

Півсторіччя для коледжу - солідний результат. Випущено більше 18 тисяч випукників, що працюють на провідних підприємствах міста Києва та всієї України. Святкування цієї визначної дати зібрало в стінах коледжу багатьох її випускників. Прийшли привітати колектив коледжу представиники найпрестижніших вузів та базових підприємств.

27 листопада 2018 р.

Адміністрація коледжу, від імені всіх працівників коледжу, привітала з Днем народження видатного вченого, символа інженерної думки та найстаршого з вітчизняних академіків - Бориса Патона, якому виповнилось 100 років.

22 листопада 2018 р.

Студенти групи ТРЗВ - 17/1 та ЗВ -17/2п відвідали ХІІ Міжнародний прмисловий форум, що відбувся у Міжнародному виставковому центрі. Майбутні фахівці мали змогу ознайомитись із сучасним обладнанням для зварювання.

15 листопада 2018 р.

Кращі студенти коледжів були нагороджені грамотами Відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації кращих студентів ''за вагомі успіхи у навчанні, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня студента''. Наші студенти не виняток! Вітаємо Шевченко Оксану, Ратинського Артема, Железняка Владислава та Юракову Катерину!

Бажаємо подальших успіхів у навчанні, натхнення та здоров'я!

8 листопада 2018 р.

Актив студради організував та провів інтелектуально-логічну гру - квест для першокурсників ''Я - студент''. Дякуємо за участь та позитивні емоції всім групам! Та вітаємо з перемогою групи:

ІІІ місце - група Д 18-1,

ІІ місце - група ОД 18-1,

І місце - група ОВ 18-1.

Ви всі молодці!!!

8 листопада 2018 р.

В Національній академії керівних кадрів культури і мистетств відбувся День відкритих дверей на який були запрошені студенти груп Д-16/1 та СП-17/1.

Щоб справити враження та зацікавити майбутніх вступників, викладачі Академії провели екскурсію по історичним місцям Печерської лаври та запросили студентів нашого коледжу прослухати лекцію закордонних викладачів на тему: "Кращі міжнародні практики".

2 листопада 2018 р.

Група АМ-16/1, АМ-18/3п (куратор-Малинка Т.В.) та ОВ 16/1 (куратор-Чівіленко Л.А.) відвідали екскурсію організованою ПАТ "Кондитерська фабрика РОШЕН". Студенти ознайомились із "солодкою роботою" працівників фабрики, технологією виготовлення солодощів та технологічним обладнанням на виробництві.

26 жовтня 2018 р.

Студенти групи АМ-16/1 взяли участь у Дні автомобіліста що проводився на базі ДТЕК "Київенерго". Майбутні автомеханіки були ознайомлені з підрозділом підприємства по ремонту легкових та вантажних автомобілей сервісної служби. Також студенти були присутніми під час параду атомобільної техніки та святкової частини програми Дня автомобіліста.


20 жовтня 2018 р.

Студенти групи ОВ-15/1 разом із класним керівником провели незабутні вихідні дні у "файному місті" Тернопіль.16 жовтня 2018 р.

Група ОВ-18/1 разом із класним керівником Гайдук С.Ю. відвідали національний парк «Межигір’я».

10 жовтня 2018 р.

Київський національний торгівельно-економічний університет гостинно запросив наших студентів гр. ОВ-15/1 та ОД-16/1 на День відкритих дверей. Студенти ознайомились із умовами вступу до університету та прийняли участь в екскурсії по території та спеціально обладнаним аудиторіям та лабораторіям навчального закладу.

22 вересня 2018 р.

Студенти груп СП-18 (куратор Грегуль Н.М.), СП-17 (куратор-Коваль Н.С.), СП-16 (куратор Давиденко О.О.) взяли участь у соціальному проекті "Юнь Києва запрошує!"

21 вересня 2018 р.

ПАТ КБ "ПриватБанк" організовано екскурсію для студентів групи ОВ-17/1. Студенти ознайомились із роботою працівника банку.

20 вересня 2018 р.

Викладачі та студенти ДВНЗ "Київський механіко-технологічний коледж" взяли участь у "Ярмарці професій", яка проводилась на базі Броварського міськрайонного центру зайнятості, та провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-х та 11-х класів загальних навчальних закладів м. Бровари та Броварського району.

20 вересня 2018 р.

Студенти груп: АМ-16/1, АМ-16/2, АМ-18/3п (викладач-Зінченко Д.М.) були запрошені на екскурсію до підприємства ТОВ «Автоцентр на Харківському», та ознайомились із сучасним обладнанням для ремонту автомобілів і двигунів.

15 вересня 2018 р.

Цієї суботи, вже другий рік поспіль наші студенти брали участь у еко-заході, який проводився в Парку партизанської слави.

Корисна робота, море позитиву та нові знайомства сприяють вихованню у молоді готовності до активної екологічної та природоохоронної діяльності, почуттю відповідальності за природу, як національне багатство.

31 серпня 2018 р.

КМТК урочисто привітав своїх вступників-першачків, тих щасливчиків, які змінили свій статус з абітурієнта та стали студентами одного з найбільш відомих коледжів Києва.

05 червня 2018 р.

І знову зустріч з молоддю. Відверта розмова з фахівцями нашого відділення: завідувачем відділення акушером-гінекологом вищої категорії Баєвою Н.Г., дерматовенерологом вищої категорії Бондарєвою Л.В. та практичним психологом Рижиковою О.В.

Розмова була відвертою, цікавою, інтерактивною. Йшлося про збереження репродуктивного здоров’я. Наголосили, що профілактика набагато дешевша і ефективніша, ніж лікування.

Практичний психолог провела тренінг на тему: «Сім’я в житті людини». Поговорили відверто на тему сім’ї. Сім’я – це одна з головних сфер створення, збереження і передачі людських цінностей. Вона є осередком любові й турботи, безкорисливості й доброзичливості, самовідданості та солідарності. Визначили: складові родинного щастя, готовність молодих людей до сімейного життя, які обов’язки є в родині і як їх можна розділити з урахуванням гендерної рівності.

31 травня 2018 р.

Представниками організації "Червоний хрест" була проведена лекція по наданню першої медичної допомоги.

25 червня 2018 р.

Студенти та викладачі коледжу взяли участь у конкурсі технічної та художньої творчості студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва.

Вітаємо переможців:

І місце в номінації "Художня творчість в металі" (керівник гуртка - Калита В.М.)

І місце в номінації "Художня творчість по дереву" (керівник гуртка - Калита В.М.)

І місце в номінації "Технічна творчість" (керівник гуртка-Рева Ю.М.)

І місце в номінації "Діючі навчальні стенди" (керівник гуртка-Рева Ю.М.)

І місце в номінації "Діючі навчальні макети" (керівник гуртка-Важкий М.І.)

ІІ місце в номінації "Художні картини" (керівники - Сай Т.В., Білан Я.А.,

Даньшова В.А.)

ІІ місце в номінації "Фотороботи" (керівник гуртка - Білан Я.А.)

ІІ місце у номінації "Навчально-методичні розробки" (викладач - Важкий М.І.)


24 травня 2018 р.

Студенти першого курсу взяли участь у Дні здоров'я, який відбувся у парку "Партизанської слави".

В спортивних змаганнях перемогла група ОВ - 17.


15 травня 2018 р.

Група АМ-16/1 разом із класним керівником Малинкою Т.В. відвідала Національний банк України "Музей грошей".


11 травня 2018 р.

ПАТ КБ "ПриватБанк" організовано екскурсію для студентів групи ОВ-15/1. Студентів та викладачів ознайомили з програмою для проходження в практики в оnline-режимі.

26 квітня 2016 р.

Студенти групи СП-17 прийняли участь у заході присв'яченому 32-річниці Чорнобильської катастрофи організованим Центром соціальних служб сім'ї та молоді Дарницького району міста Києва.

25 квітня 2018 р.

Вітаємо студентів групи ЗВ-16 Черемесюка Матвія, Слончака Артема, Лотиша Юрія (викладачі - Біла Т.В., Ковальчук О.Г.), які посіли третє командне місце на олімпіаді з інженерної графіки, серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва. Студент Черемесюк Матвій також зайняв третє місце в особистій першості.

Щиро пишаємось своїми талановитими студентами і зичимо подальших визнань!


25 квітня 2018 р.

Студент групи ОД-15 Латиш Євгеній прийняв участь у конкурсі "Юний податківець", що проводився серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва на базі Київького коледжу комп'ютерних технологій та економіки НАУ (керівник -Малинка Т.В.)

21 квітня 2018 р.

Позитивний зараяд отримали студенти групи ОВ-15 (класний керівник: Дмитренко В.В.) від екскурсії за маршрутом Київ-Луцьк-Рівне-Київ.


19 квітня 2018 р.

Студентам третього курсу механіко-технологічного відділення презентовано освітній проект "Навчання і освіта бех кордонів".

18 квітня 2018 р.

Акціонерним товариством КБ "ПриватБанк" проведено ділову гру "Загублені в банку" для студентів групи ОВ-15/1 (викладач Гайдук С.Ю.)

12 квітня 2018 р.

Студенти групи Д-16 (керівники: Гайдук С.Ю., Крамаренко В.І.) ознайомились із організацією виробництва на ПрАТ "Оболонь".

13 квітня 2018 р.

Група АМ-16/1 разом із класним керівником Малинкою Т.В. відвідали виставку писанок.

5 квітня 2018 р.

На базі нашого коледжу відбувся конкурс "Кращий слюсар 2018". Вітаємо студентів групи ТРМП-15 Кравченка Юрія та студента групи АМ-16/1 Панфелюка Владислава (керівник - Калита В.М.), які посіли перше місце та проявили високу майстерність.

Наші хлопці наймайстерніші!

5 квітня 2018 р.

Студенти групи ТРМП-17/1 ознайомились із спеціальними видами обладнання на виставці "Київський технічний ярмарок".

23 березня 2018 р.

Студенти групи АМ-16/1 (викладачі-Біла Т.В. та Потапенко С.І.) були запрошені на екскурсію до ТОВ «АТЛ сервіс», та ознайомились із сучасним обладнанням для ремонту та діагностики автомобілів і двигунів.

14 березня 2018 р.

Комісією економічних дисциплін була підготовлена до участі в інтернет-конференції студентка групи ОД-16 Малинка Наталія.

13 березня 2018 р.

Циклова комісія зварювальних дисциплін провела науково-практичну конференцію "Історія та сьогодення зварювання".

На фото: Доповідь на тему "Зварювання живих тканин".

Доповідач - кандидат технічних наук Дубко А.Г., старший співробітник ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України (в минулому випускник нашого коледжу).

22 лютого 2018 р.

Кафедра «Ливрного виробництва чорних і кольорових металів» Інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ" запросила студентів коледжу технічних спеціальностей на екскурсію. Студенти ознайомились із технологічними прийомами виготовлення виливків та отримали пам'ятні сувеніри виготовлені власноруч.

Екскурсію провів завідувач кафедри Ямшинський Михайло Михайлович, кандидат технічних наук, доцент.

21 лютого 2018 р.

В рамках проведення тижня комісії механічних та фундаментальних дисциплін студенти групи АМ-16/1 відвідали завод "Магістраль", та ознайомились із сучасним промисловим обладнанням для металообробки (викладач - Рева Ю.М.).

20 лютого 2018 р.

Викладачами комісії механічних та фундаментальних дисциплін організовано виставку технічної творчості студентів.

15 лютого 2018 р.

У рамках співпраці зі словацькими партнерами коледж брав участь у змаганні роботів "Тренчанський роботичний день" (м. Тренчин, Словаччина), де було представлено творчість студентів у вигляді робота - лунохода (керівник - Калита В.М.).

15 лютого 2018 р.

Дарницьким районним центром зайнятості для студентів коледжу була проведена лекція на тему: «Співбесіда: особливості та нюанси».

25 січня 2018 р.

Студенти коледжу пройшли чергове навчання за програмою "Подвійний диплом" у Польському університеті "Вища лінгвістична школа" (м. Ченстахово, Польща).

13 грудня 2017 р.

Відбувся виховний захід для студентів першого курсу "Природа в традиціях українського народу". Викладачі - Білан Я.А. та Наконечна С.М.

29 листопада 2017 р.

Студенти груп ОВ-15 та ОВ-14 (викладач - Гайдук С.Ю.) були запрошені у "ПриватБанк" та ознайомились із роботою працівника банку.

28 листопада 2017 р.

Студенти та викладачі КМТК долучились до міжнародного форуму "Освіта без кордонів".

16 листопада 2017 р.

Кафедра «Технічної експлуатації автомобілів та автосервісу» НТУ провела профорієнтаційно-ознайомлювальну екскурсію для студентів четвертого курсу спеціальності "Автомобільний транспорт".

Екскурсію провів завідувач кафедрою Андрусенко Сергій Іванович, кандидат технічних наук, професор, директор Інституту заочного та дистанційного навчання.

1 листопада 2017 р.

Викладач коледжу Мачишина Н.В. взяла участь в «Ярмарку професій» що відбувся у місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Захід був організований міським центром зайнятості за підтримки міського відділу освіти. Ярмарок відвідало 7 міських та 9 районних шкіл.

У Києві пройшла 16 спартакіада з волейболу студентської молоді Дніпровського району м.Києва 2017/2018н.р. Команда коледжу зайняла ІІІ місце. Вітаємо!


31 жовтня 2017 р.

Група АМ 2016/1 разом із класним керівником Малинкою Т.В. відвідали Національний парк «Межигір’я»


21 жовтня 2017 р.

Студенти групи ОВ - 15 (куратор - Дмитренко В.В.) провели незабутні вихідні у м. Батурин.

18 жовтня 2017 р.

Студенти груп: АМ-14, АМ-16/2п та АМ-17/3п (викладач- Потапенко С.І.) були запрошені на екскурсію по українсько-японському підприємству «Автосаміт ЛТД» TOYOTA, та ознайомились із сучасним обладнанням для ремонту автомобілів і двигунів.

17 жовтня 2017р.

Викладачі коледжу Малинка Т.В та Чівіленко Л.А. взяли участь в «Ярмарку професій» що відбувся у місті Баришівка Київської області. Захід був організований міським центром зайнятості за підтримки міського відділу освіти. На ярмарок було запрошено 25 навчальних закладів регіону різних рівнів акредитації.

5 жовтня 2017 р.

Студенти групи ТРМП-14/1 відвідали екскурсію у фітнес клуб «Спорт Лайф» з метою ознайомлення із різновидами, будовою та основами ремонту сучасного фітнес обладнання для спортивних тренажерних залів.

29 вересня 2017 р.

Викладачі коледжу відвідали резиденцію "Залісся".

28 вересня 2017 р.

Студенти четвертого курсу відвідали зварювальний факультет НТУУ "КПІ". Прослухали лекцію про історію навчального закладу, відвідали майстерні та лабораторії.

28 вересня 2017 р.

Відбувся св'ятковий концерт до Дня працівників освіти.

23 вересня 2017 р.

Студенти групи СП-17 (куратор-Коваль Н.С.) взяли участь у соціальному проекті "Юнь Києва запрошує!".

21 вересня 2017 р.

Викладачі та студенти ДВНЗ "Київський механіко-технологічний коледж" взяли участь у "Ярмарці професій", яка проводилась на базі Броварського міськрайонного центру зайнятості, та провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-х та 11-х класів загальних навчальних закладів м. Бровари та Броварського району.

14 вересня 2017 р.

Студенти групи Д - 15 (куратор - Матяш І.М.) та АМ - 14 (куратор - Гайдук С.Ю.) відвідали Тарасову гору у м. Канів.

1 вересня 2017 р.

КМТК урочисто привітав своїх вступників-першачків, тих щасливчиків, які змінили свій статус з абітурієнта та стали студентами одного з найбільш відомих коледжів Києва.

30 червня 2017 р.

Відбулось святкове вручення дипломів молодшого спеціаліста. Щиро вітаємо випускників груп: Д-14/1, Д-14/2, ТРМП-13/1, ТРЗВ-13/1, СП-14/1, ОД-14/1, ЗВ-13/1, ЗВ-15/2п.