Akce

Turistika ve Stubaiských

Alpách - č. 201901

Termín: 15. - 18.8.2019

Cena: 3500,-Kč

Tato středně náročná turistická akce je určena pro pro ty, co chtějí objevovat nové končiny Alp, či nasát atmosféru vysokohorského prostředí, či si jen užít pohodových pár dní v horách. Budeme spát na chatě Schweinfurter Hütte v údolí Holachtal, na jehož konci se nachází největší vodopád ve Stubaiských Alpách. Přes den budeme podnikat túry do okolních hor. V okolí se nachází hned několik třítisícových vrcholů.

Program:

  • První den - sraz v odpoledních hodinách v Niederthai na parkovišti a společný výstup na chatu.
  • Druhý den - turistický výstup na jednu z hor v okolí
  • Třetí den - turistický výstup na jednu z hor v okolí
  • Čtvrtý den - lehčí túra a sestup zpět na parkoviště

Co s sebou: Pevné boty, turistické hole, nepromokavá a teplá vrstva oblečení, čelovka, lékárnička, vložka do spacáku, nesmeky, sluneční brýle, krém na opalování, lehké rukavice, čepice a další dle uvážení.


Praktické informace:

Cena zahrnuje náklady spojené s organizací akce, v ceně není zahrnuto ubytování, doprava a další vlastní náklady.

Kolik nás bude? Různý program může absolvovat různý počet lidí. Například při turistice po značených cestách nás může být dohromady 9 (8+1), zatímco při vysokohorské tůře maximálně 7 (6+1), a to při velice lehké. V případě náročnějších výstupů nás bude méně a méně.

Doprava je na akce většinou vlastní. Ovšem v rámci ušetření nákladů se můžeme domluvit na spolujízdě.

Ubytování je většinou zajištěno na horských chatách, rezervaci zajišťujeme my. Každý náklady za své ubytování platí na chatě sám. Cena se většinou pohybuje od 10 do 20 eury za noc.

Jídlo je možno zajistit na chatách. Opět si stravu každý platí individuálně. Ovšem to neznamená, že si na chatu nemůžeš vytáhnout vlastní jídlo. :) Cena se pohybuje většinou mezi 30 a 40 eury za noc.

Jak se přihlásit? Stačí vyplnit formulář níže, či napsat na mail kluboveakce.info@gmail.com

Jak to bude s vybavením? U každé akce naleznete vybavení, co by každý účastník měl mít s sebou. V případě, že něco nemáte, tak doporučuji vybavení zapůjčit.

Co když nebudou podmínky? V případě, že nebudou podmínky na naší straně a zjistíme to až v průběhu akce, tak není možné již vrátit uhrazený poplatek. Jestliže bude akce zrušena dopředu (a to i z jiného důvodu, než kvůli podmínkám), tak buď bude vypsán náhradní termín, nebo bude uhrazený poplatek vrácen.

V případě, že máte zájem o podobný program, či o uspořádání vlastní akce pod dohlede instruktora, pak nás neváhejte kontaktovat na mailu kluboveakce.info@gmail.com

Jak to bude s platbou? Na mail, který uvedeš ve formuláři ti pošleme fakturu.

Další klubové akce nalezneš na odkazu: