30,4 km
Met 4 teamleden waren we samen op weg voor een tocht van 7,6 km. In een kapelletje toegewijd aan de H. Livinus staken we een kaarsje aan.
22, 8 km
Tweede teambubbel met 3 enthousiaste stappers.
16 km
We hadden meer willen doen, maar het werd te donker. Uiteindelijk 2 km met 8 personen.
4 km
Ella en dochters. We hebben kilometers geboekt op het grote kerkhof van Brussel. Zo prachtig is het hier! Kaarsje gebrand bij het graf van mama van een zuster die nu in Frankrijk woont. Het was een heel rustige wandeling. Groetjes van Lidia, Daria, Clara en Ela.
13 km
Dag Kisi, we zijn super enthousiast om mee te doen met de bedevaart naar Compostella! Dank voor dit mooie initiatief. We stapten 2,6km elk (dus samen komen we vandaag aan 13km, maar misschien telt het samentellen pas vanaf 10 km per persoon). Vele groetjes van het Sint Jozefgroepje van het internaat Zusters Van Liefde. Inge, Damon, Kjenta, Axelle en Zr. Magdalena3,8 km
We hebben een fotootje genomen aan de poort van de Trappistenabdij van Westmalle.
25 km
Staptocht van 5 km met Goedele, Eline, Ester, Anfried en Laurens
16 km
Heidi en Lieven
Kaarsjes gebrand in de kapel van Onze-Lieve-Vrouw van Lubbeek.
Eindtotaal voor dag 2: 131 km
Samen met gisteren: 302 km
We zijn goed op weg naar onze tweede tussenstop: Vézelay