Христина 

СТЕФ'ЮК

вчителька хімії та захисту України 


Рожнівського ліцею "Гуцульщина" імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради 

Косівського району Івано-Франківської області

Дата народження:  24  грудня 1976 р.

Загальний педагогічний стаж роботи: 24 роки

Стаж роботи  в даному навчальному закладі : 14 років

Кваліфікаційна категорія:  учитель вищої категорії.

Педагогічне звання: вчитель-методист.

Освіта: повна вища, закінчила Чернівецький державний  університет імені Юрія Федьковича (1994 –1999 рр.), спеціальність за дипломом «Хімія», викладач хімії.

Предмети викладання: Хімія  (7,9,10, 11 класи), Захист України ( 11 клас)

Життєве кредо


«Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах шукати істину, у людях – мудрість».

Вся гордість учителя в учнях, в зростанні посіяних ним зерен.

Д. Менделєєв

Педагогічне кредо

«Щоб бути хорошим вчителем, потрібно любити те, що викладаєш і тих, кому викладаєш».

8  уроків життєвої мудрості від Платона, які актуальні дотепер 

 

   
Платонодин із найвидатніших основоположників світової та, зокрема, західної філософії.   Його творчі доробки знайшли багато послідовників та відобразилися в багатьох філософських школах.   На сьогодні, багато людей використовують його вчення, як засіб управління своїм життя. До нього звертаються і прислухаються.   І, незважаючи на те, що спосіб життя сучасної людини дещо відрізняється від платонівського, ми всі прагнемо до одного: бути щасливими і вести більш усвідомлене життя.
Кожен, з ким ти зустрічаєшся, веде боротьбу, про яку ти нічого не знаєш.
Іноді складно зрозуміти, як до тебе ставляться оточуючі: чи дійсно вони так раді тебе бачити, чи хочуть використати в своїх цілях.
Платон закликає нас дивитися повз всього цього і бути добрими з оточуючими в будь-якому випадку. Виробіть цю звичку до автоматизму.

4. Просто почати

Гарний початок – половина справи.
Люди відкладають справи постійно, через це втрачають можливості всюди.
Страх стоїть на шляху до великого, тому Платон закликає нас просто почати щось і подивитися, що з цього вийде, навіть якщо є ризик зазнати невдачу. Щоб стати професіоналом, треба вчитися і без помилок ніяк.

7. Використовуйте свої сили для гарного 

Ціна людської душі визначається випробуваннями влади. Кожен може дати щось світу, але деякі з нас вважають, що краще прислуговуватися іншим, щоб дійти до вершини корпоративних сходів.Хоч би яка була ваша сила, використовуйте її, щоб зробити світ кращим.

2. Спочатку думаємо, а потім говоримо 

Мудра людина говорить, тому що їй є що сказати; дурень говорить, тому що йому потрібно сказати.У нас так багато можливостей висловлювати свою думку онлайн, на загальний огляд, що стриматися часом дуже складно.Платон нагадує нам, що ми повинні говорити тільки тоді, коли це буде дуже корисним, а не просто для того, щоб просто говорити.

5. Беріть участь в майбутньому своєї країни

Покарання за відмову брати участь в політиці полягає в тому, що, зрештою, вами буде керувати ваш підлеглий.Це стосується не тільки політичної арени, але і інших областей нашого життя, де ми витрачаємо час на те, щоб скаржитися і не вживати ніяких дій. Платон нагадує, що нам потрібно відстоювати свій голос і свої права, якщо щось важливо для нас.

3. Грайте чесно

Ви можете дізнатися більше про людину за годину гри, ніж за рік розмов.
Конкуренція – хороший спосіб побачити справжнє обличчя людини. Поведінка людей в напруженій ситуації добре дає зрозуміти, яка людина знаходиться перед тобою.
Зіграйте будь-яку командну азартну гру і ви побачите, хто є хто.

6. Робіть добрі справи

Хороший вчинок додає сили і надихає інших.
Зробити світ кращим – це не складно! Нам просто потрібно краще ставитися один до одного.

8. Продовжуйте вчитися

Якщо людина нехтує освітою, вона ходитиме кульгаючи до кінця свого життя.
Життя сповнене дивовижних речей, яким можна і потрібно вчитися.
Освіта покращує життя, ми говоримо не тільки про формальну освіту, але і про інтерес до вивчення нових речей, які можуть зробити вас успіснішими та в свою чергу щасливішими.

Проблемне питання над якою працюю:

"Розвиток навчальних компетентностей учнів на уроках хімії шляхом впровадження інтерактивних технологій на основі педагогіки партнерства та реалізації принципу дитиноцентризму"


Актуальність досліджуваної проблеми 

      Сьогодні комп‘ютерні технології стали невід‘ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Звідси можна сказати, що актуальність даного питання має місце у сучасному освітньому середовищі, адже нині якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп‘ютерні технології та Інтернет. 

     Вчитель має можливість отримувати найостаннішу інформацію, активно спілкуватися з колегами, учнями та батьками. Оскільки, застарілі методи та засоби навчання не відповідають нинішнім вимогам сучасного уроку і не підлягають тенденціям стрімкого розвитку науково-технічного прогресу, то це спонукає  до впровадження інноваційних методів навчання та використання й адаптування цих технологій в навчальний процес. 

Мета роботи – полягає в дослідженні ефективності використання інформаційно-комунікаційних та інтерактивних технологій у навчальному процесі. 

Завдання:

1) визначити сутність та зміст комп‘ютерних та інтерактивних технологій; ознайомлення з перспективним досвідом з даного питання 

2) проаналізувати можливості використання комп‘ютерних та інтерактивних технологій у навчальному процесі; 

3) з`ясувати переваги та недоліки використання інформаційнокомунікаційних технологій у навчальному процесі; 

4) експериментально довести вплив комп‘ютерних та інтерактивних технологій на засвоєння нового матеріалу. 

Мої педагогічні принципи:


Плани на майбутнє