"Data Science", "Big Data", "Machine Learning" стають настільки поширеними останнім часом, що сьогодні навіть далекі від тонкощів світу IT-технологій люди все одно хоча б раз у житті чули ці назви. Однак, не завжди за використанням цих словосполучень стоїть справжнє розуміння методів, що використовуються у цих науках.

З огляду на актуальність цієї теми для української молоді, яка мріє опанувати ці сучасні технології та сформувати себе як спеціалістів в галузі Data Science, команда Київського академічного університету організовує Школу з науки про дані (DSS), яка буде проходити з 15 по 19 жовтня 2018 року на базі Кафедри математики КАУ при Інституті математики НАН України.

Що я дізнаюся на KAU DSS? Школа дасть можливість дізнатися про те, що являють собою Data Science та Machine Learning та ознайомитися із основним задачами та особливостями роботи у цих науках, отримати загальну картину із методів, що використовуються у цих науках і практичні навички їх застосування. Передбачені курси із інших дисциплін, у яких широко використовуються методи Data Science. Під час цих курсів у слухачів буде можливість подивитися, як саме методи Data Science використовуються у інших науках та дізнатися про особливості їх використання у цих науках.

Вас чекатимуть інтенсивні курси і цикли лекцій з методів аналізу даних, машинного навчання та нейронних мереж, і також огляд хмарних платформ для анализу Big Data/Великих Даних. Практичні заняття дадуть можливість детальніше розглянути ці методи і ознайомитися із прикладами їх застосування до практичних задач.

На який рівень розраховані лекції DSS? Заняття будуть цікаві усім охочим, що вже мають базові знання в галузі ІТ, обробки даних та базові навички у галузі програмування. Детальніше щодо вимог до учасників можна подивитися на сторінках курсів.

Лекції проводитимуться українською мовою, учбові матеріали і матеріали практичних занять по Big Data Analytics будуть англійською мовою.

Пообідати учасники Школи зможуть у численних закладах громадського харчування поряд з місцем проведення Школи.

Слухачами школи можуть бути усі бажаючі, що вже мають базові знання в галузі ІТ, обробки даних та базові навички у галузі програмування. Детальніше щодо знань та навичок, які потрібні для прослуховування певних курсів та програм, які потрібно встановити, можна подивитися на сторінках курсів.

Кількість учасників Школи обмежена, тому перевага буде надаватися тим, що зареєструються першими.

Реєстраційний внесок - 200 грн.

Місце проведення Школи: Інститут математики НАН України, вул. Терещенківська, 3.

Для студентів КАУ участь у школі безкоштовна.